Wypłać Bitcoin na konto bankowe

17 lutego 2021
Category: Możesz Użyć

Czy wiesz, że możesz wypłacić Bitcoin na konto bankowe przy prawie zerowych opłatach? Tak, dobrze słyszałeś. W przeciwieństwie do pieniędzy Fiata, Bitcoin jest w rzeczywistości bardzo łatwy do wypłaty i możesz nie czekać dniami na otrzymanie środków. Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć usługę, która zechce kupić Twoje Bitcoiny w ciągu kilku minut. Przynajmniej tak dzieje się w większości transakcji peer-to-peer.

Co więcej, jeśli dokonujesz transakcji na platformach takich jak localbitcoins.com, platforma działa jak escrow. Uwalniasz swoje Bitcoiny dopiero po otrzymaniu środków. Mając to na uwadze, przyjrzyjmy się najważniejszym sposobom wypłaty Bitcoinów na konto bankowe.

1. Coinbase

Jedną z największych na świecie platform do handlu bitcoinami jest Coinbase, która umożliwia wypłatę bitcoinów na konto bankowe. Jednak ich usługi są ograniczone do tych, którzy mają konta bankowe w Stanach Zjednoczonych lub Europie. W przypadku osób w Stanach Zjednoczonych możesz wypłacić swoje Bitcoiny za pomocą przelewu ACH, co zajmuje pięć dni. Aby przyspieszyć transakcję i cieszyć się natychmiastowymi wypłatami, musisz dodać kartę debetową MasterCard lub Visa.

Jeśli mieszkasz w Europie, Coinbase umożliwia przelewanie środków na konto bankowe za pomocą SEPA. Usługa SEPA trwa dwa dni, co nadal jest szybsze niż tradycyjne usługi przelewu bankowego, które trwają trzy dni robocze. Jak można się spodziewać w przypadku dużej platformy, takiej jak Coinbase, ma ona wysokie limity płynności i oferuje wysokie limity zakupów. Jeśli mieszkasz w Europie lub USA, zdecydowanie polecamy ją jako jedną z najlepszych usług w zakresie małych i masowych wypłat Bitcoinów.

2. Bitstamp

Bitstamp to kolejna niezawodna usługa wypłaty Bitcoinów, która umożliwia przesyłanie Bitcoinów na konto bankowe. Możesz użyć SEPA, jeśli jesteś w Europie, lub przelewu, jeśli mieszkasz w innym miejscu na świecie. Są w branży wymiany bitcoinów od dłuższego czasu, stąd ich wsparcie dla altcoinów. Obsługują również zakupy kartą kredytową, chociaż pobierają wysoką opłatę, która waha się od 5% do 8%. Płacisz mniej opłat przy większych obrotach.

Dlatego są one punktem kompleksowej obsługi na wypadek, gdybyś musiał wycofać którykolwiek z obsługiwanych altcoinów. Pobierają opłatę w wysokości 0,25%, która spada dalej do około 0,1%, jeśli dokonasz wypłat z kompilacji. Ogólnie rzecz biorąc, otrzymasz kursy wymiany bardzo zbliżone do najlepszych kursów rynkowych. Jednak stawki faworyzują handlowców niż początkujących użytkowników. Polecamy to, jeśli planujesz dokonywać zbiorowych wypłat.

3. Kraken

Kraken wyróżnia się na tle innych giełd Bitcoin, ponieważ jest największą walutą w euro, dzięki czemu jest idealną platformą, jeśli masz konto bankowe w euro. Obsługuje wypłaty i finansowanie Bitcoinów dla osób w USA, Europie, Japonii, Wielkiej Brytanii i Kanadzie. Możesz wypłacić Bitcoin z Krakena za pomocą międzynarodowego przelewu bankowego, Interac e-Transfer lub przelewu SEPA.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to dobrze finansowana, godna zaufania i bezpieczna giełda, która publikuje dowody potwierdzające ich skontrolowane rezerwy funduszy. Oferuje również niskie opłaty transakcyjne, które wahają się od 0,15 do 0,25%, przy czym opłaty spadają, gdy dokonujesz masowych wypłat. Jak można się było spodziewać po bezpiecznej platformie, musisz zweryfikować swoją tożsamość. Polecamy go wszystkim, którzy potrzebowali bezpiecznej i niezawodnej metody wypłaty Bitcoinów na konto bankowe.

4. CoinCorner

Jeśli mieszkasz w Wielkiej Brytanii lub Europie, powinieneś rozważyć wypłatę z banku swoich Bitcoinów za pomocą CoinCorner. Ma siedzibę na Wyspie Man i obsługuje Bitcoin do wypłaty z banku. Obsługiwane metody to przelew bankowy w GBP, GBP oraz wypłaty z bankomatów kartą debetową / kredytową. Inne dodatkowe korzyści wynikające z używania CoinConer to responsywna i przyjazna obsługa klienta oraz liczne kraje, które obsługują, oprócz tych w Europie.

Podobnie jak w przypadku każdej bezpiecznej platformy, będziesz musiał zweryfikować swoją tożsamość, podając im identyfikator. Inne wady obejmują wyższą opłatę za wypłatę w wysokości 1% i nie będziesz w stanie wyświetlić ich kursów wymiany, chyba że zarejestrujesz się na ich platformie. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli potrzebujesz platformy z wieloma opcjami wypłaty Bitcoin na konto bankowe, Coincorner jest dobrą opcją.

5. Bitpanda

Oferują wiele metod, których możesz użyć do wypłaty Bitcoinów na konto bankowe. Jednak nie dzielą się pobieranymi opłatami, zamiast tego opłaty są uwzględnione w cenie zakupu lub sprzedaży twojego Bitcoina. Obsługiwane metody wypłaty to SEPA, przelew bankowy online i SOFORT. Polecamy go osobom dokonującym niewielkich wypłat Bitcoinów w Europie i Stanach Zjednoczonych.

6. Coinbase Pro

Jeśli mieszkasz w USA lub Europie i potrzebujesz dokonać wypłaty Bitcoin do banku, możesz skorzystać z usług ACH lub przelewu bankowego Coinbase Pro, aby dokonać wypłaty. Z przyjemnością dowiesz się, że możesz kupić Bitcoiny bez opłat. Ich jedyną wadą jest to, że ich interfejs może nie być tak prosty dla większości użytkowników. Ogólnie rzecz biorąc, oferuje tanie i wygodne metody wypłaty bitcoinów na konto bankowe.

7. CEX.io

Jeśli mieszkasz w USA lub w Europie, CEX.io oferuje niedrogi i łatwy sposób na wypłatę Bitcoina na konto bankowe. Obsługiwane metody wypłaty to SEPA dla mieszkańców UE i ACH dla mieszkańców USA. Jeśli mieszkasz w innych częściach świata, z przyjemnością dowiesz się, że oferują one wypłaty kartą debetową. Możesz użyć do wypłaty Bitcoinów w bankomacie. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w USA, Europie, Azji czy Afryce, przekonasz się, że jest to niezawodny i niedrogi sposób na dokonanie wypłaty.

Po co wypłacać Bitcoin na konto bankowe?

Bitcoin staje się niedrogim sposobem otrzymywania środków od partnerów biznesowych i znajomych. Oferuje również dodatkowe korzyści w postaci bezpieczeństwa w świetle obciążenia zwrotnego ze strony oszustów, którzy sprawiają, że prowadzenie biznesu online jest koszmarem. Co najważniejsze, wypłaty bitcoinów do banku eliminują potrzebę czekania przez wiele dni, zanim otrzymasz tak potrzebną gotówkę. Mamy nadzieję, że ten przewodnik okazał się przydatny i spodoba Ci się szybsze wypłaty Bitcoinów.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy