Pożyczki osobiste

Pożyczki osobiste
16 marca 2021
Category: Konto Bankowe

Stawki już od 5,74% RRSO

Teraz może być świetny moment na przejęcie kontroli nad swoimi finansami dzięki pożyczce osobistej.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (APR) może być wyższa niż pokazana. Przedstawiona RRSO dotyczy pożyczki osobistej w wysokości 10 000 USD na okres 3 lat i obejmuje rabat na relacje w wysokości 0,25%. Twoja RRSO będzie oparta na specyficznych cechach Twojego wniosku kredytowego, w tym między innymi na ocenie historii kredytowej, kwoty wymaganego kredytu i weryfikacji dochodów.

Korzyści z pożyczki osobistej

  • Konkurencyjna stała stawka, termin i stała miesięczna płatność
  • Brak opłaty początkowej lub kary za przedpłatę
  • Zniżki na relacje dla kwalifikujących się klientów z płatnościami automatycznymi
  • Prosty proces składania wniosków i finansowania online
  • Zdobądź swoje fundusze, często do następnego dnia roboczego, jeśli zostaną zatwierdzone
  • Pożyczki od 3000 do 100 000 USD bez zabezpieczenia

Korzystaj z narzędzi i kalkulatorów

Uzyskaj stawki i opcje płatności lub dowiedz się o konsolidacji zadłużenia.

Porównaj swoje opcje

Zobacz, która opcja może pomóc w zaspokojeniu potrzeb pożyczkowych.

Rozważ pożyczkę zabezpieczoną

Podczas gdy pieniądze z twoich oszczędności lub płyty CD są odkładane jako zabezpieczenie, podczas pożyczania będą nadal zarabiać odsetki. Ponadto możesz uniknąć kar za przedterminową wypłatę za dostęp do funduszy CD przed terminem zapadalności.

Odkryj zastosowania pożyczek osobistych

Pożyczka osobista może pomóc w dokonaniu dużego zakupu lub skonsolidowaniu zadłużenia.

Zobacz, jak szybko otrzymasz pożyczkę osobistą

Zdobądź potrzebne fundusze bez wychodzenia z domu.

Oto, co mówią klienci

„Proces był szybki i bezbolesny. To jest właśnie to, czego potrzebuję, aby pomóc finansowo wrócić na właściwe tory”.

Oto, co mówią klienci

„Proces od początku do końca przebiegał bardzo sprawnie… Na podstawie mojego doświadczenia zdecydowanie poleciłbym Wells Fargo znajomym i rodzinie”.

Oto, co mówią klienci

„Nadal nie mogę uwierzyć, jak łatwy był proces aplikacji”.

Spłać Pożyczkę Osobistą na okres 12-84 miesięcy. Stopy procentowe wahają się od 5,99% do 24,49% rocznej stopy procentowej (APR). Brak opłaty początkowej lub kary za przedpłatę. Reprezentatywny przykład warunków spłaty pożyczki dla pożyczki niezabezpieczonej: W przypadku pożyczki w wysokości 11 000 USD na 36 miesięcy przy finanso oprocentowaniu rocznym 12,24% (RRSO) miesięczna rata wynosi 367 USD. Ten przykład ma charakter szacunkowy i zakłada, że ​​wszystkie płatności są dokonywane na czas.

Co najmniej 10% zatwierdzonych kandydatów zakwalifikowało się do najniższej dostępnej stawki na podstawie danych od 01.03.2020 do 31.05.2020. Podane ceny obowiązują od 15.08.2020 i mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Aby zakwalifikować się do zniżki na relacje z klientami, musisz posiadać kwalifikujące się konto czekowe klienta Wells Fargo i dokonywać automatycznych płatności z konta depozytowego Wells Fargo. Aby dowiedzieć się, które konta kwalifikują się do zniżki, skonsultuj się z bankierem Wells Fargo lub zapoznaj się z naszymi często zadawanymi pytaniami. Jeśli płatności automatyczne zostaną anulowane z jakiegokolwiek powodu w dowolnym momencie po otwarciu konta, stopa procentowa i odpowiadająca jej miesięczna płatność mogą wzrosnąć. Na wniosek można zastosować tylko jedną zniżkę na związek.

Przed złożeniem wniosku zachęcamy do dokładnego rozważenia, czy konsolidacja istniejącego zadłużenia jest dla Ciebie właściwym wyborem. Konsolidacja wielu długów oznacza, że ​​będziesz mieć jedną płatność miesięcznie, ale może ona nie zmniejszyć lub spłacić długu wcześniej. Zmniejszenie spłaty może wynikać z niższej stopy procentowej, dłuższego okresu kredytowania lub z połączenia obu. Wydłużając okres kredytowania, możesz spłacać większe odsetki przez cały okres kredytowania. Rozumiejąc, jakie korzyści daje konsolidacja zadłużenia, będziesz w stanie lepiej zdecydować, czy jest to właściwa opcja dla Ciebie.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy