Pożyczki Jumbo i oprocentowanie kredytów hipotecznych

Pożyczki Jumbo i oprocentowanie kredytów hipotecznych
16 października 2020
Category: Zakupu Domu

Kredyty hipoteczne Jumbo: niskie oprocentowanie dla domów o wyższej wartości

Oblicz swoją szacunkową miesięczną płatność, korzystając z poniższych stawek kredytów hipotecznych typu jumbo:

Porównaj aktualne stawki refinansowania dzisiaj.

Ta tabela przedstawia oprocentowanie dużych kredytów hipotecznych w US Bank. Ta tabela przedstawia oprocentowanie dużych kredytów hipotecznych w US Bank. ->

Semestr Naprawiono 30 lat – jumbo
Oceniać
KWI
Semestr Naprawiono 20 lat – jumbo
Oceniać
KWI
Semestr Naprawiono 15 lat – jumbo
Oceniać
KWI

Ta tabela przedstawia oprocentowanie dużych kredytów hipotecznych w US Bank.

Semestr Oceniać KWI Naprawiono 30 lat – jumbo Naprawiono 20 lat – jumbo Naprawiono 15 lat – jumbo

Dowiedz się więcej o stopach procentowych i rocznej stopie procentowej (APR). 1

Czym jest kredyt hipoteczny Jumbo?

Kredyty hipoteczne Jumbo to kredyty mieszkaniowe, które przekraczają zgodne limity kredytowe. Pożyczka typu jumbo to jeden ze sposobów na zakup luksusowego domu o wysokiej wartości. Kredytobiorcy muszą mieć niski wskaźnik zadłużenia do dochodów i wysoką zdolność kredytową.

W większości obszarów kraju limit pożyczek zgodnych z wymogami wynosi 510 400 USD, ale wysokie kredyty hipoteczne mogą przekraczać te limity. Jeśli rozważasz zakup luksusowego domu o wysokiej wartości, pożyczka typu „jumbo” może być właśnie dla Ciebie.

Należy pamiętać, że jeśli dom, który rozważasz, znajduje się w obszarze o wysokich kosztach, nadal możesz być w stanie uzyskać zgodny z wymaganiami kredyt hipoteczny o stałym oprocentowaniu lub kredyt hipoteczny o regulowanym oprocentowaniu do 765 600 USD.

Skontaktuj się z urzędnikiem ds. Kredytów hipotecznych, aby ustalić, który kredyt hipoteczny jest odpowiedni dla Twoich konkretnych potrzeb i dowiedzieć się więcej o dużych pożyczkach i wysokich oprocentowaniu kredytów hipotecznych.

Korzyści i względy związane z dużymi pożyczkami

Wyższe limity zakupów

Kredyty hipoteczne typu Jumbo mogą przekroczyć zgodny z przepisami limit pożyczek, który obecnie w większości części Stanów Zjednoczonych wynosi 510 400 USD.

Konkurencyjne stawki

Stawki pożyczek Jumbo osiągnęły w ostatnich latach najniższy poziom w historii, a odsetki od pierwszych 750 000 USD kredytu hipotecznego mogą być odliczane od podatku. 2 US Bank oferuje opcje na 15, 20 i 30 lat. Sprawdź dzisiejsze 30-letnie wysokie stawki.

Wymagania i kwalifikacje pożyczki Jumbo

  • Historia kredytowa – aby zakwalifikować się do pożyczki hipotecznej typu jumbo, kredytobiorca musi mieć bardzo dobry kredyt, co generalnie oznacza wynik FICO 740 lub wyższy. Istnieją również ustalone wytyczne dotyczące dochodów i innych osobistych informacji finansowych.
  • Siła finansowa – pożyczkobiorca musi mieć stosunek zadłużenia do dochodów poniżej 45%, aby kwalifikować się do otrzymania dużej pożyczki hipotecznej.
  • Wycena nieruchomościWycena nieruchomości musi potwierdzać cenę zakupu domu i hipotekę, której chce kredytobiorca.

Porównaj dostępne opcje kredytu hipotecznego, aby dowiedzieć się więcej, lub skontaktuj się z urzędnikiem ds. Kredytów hipotecznych, aby dowiedzieć się, czy duża pożyczka może być odpowiednią pożyczką dla Twoich potrzeb.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy