Najlepsze biznesowe karty kredytowe

17 lutego 2021
Category: Kredytowej Jest

W Experian jednym z naszych priorytetów są kredyty konsumenckie i edukacja finansowa. Ten post może zawierać linki i odniesienia do jednego lub więcej naszych partnerów, ale zapewniamy obiektywny pogląd, który pomoże Ci podjąć najlepsze decyzje. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce redakcyjnej.

W tym artykule:
 • Najlepsza karta do przywilejów i korzyści związanych z podróżą: Business Platinum Card ® od American Express
 • Najlepsza karta do zarabiania pieniędzy: Spark ® Cash From Capital One ®Najlepsza karta do finansowania początkowego: Platynowa karta biznesowa US BankNajlepsza karta z nagrodami i korzyściami dla linii lotniczych: Karta Delta SkyMiles ® Reserve Business American ExpressNajlepsza karta do zdobywania dodatkowych punktów: karta SM Chase Ink Business PreferredNajlepsze karty kredytowe dla małych firm mogą pomóc właścicielom na trzy sposoby: są wygodną metodą płatności, krótkoterminowym środkiem finansowania oraz sposobem na czerpanie korzyści i korzyści z zakupów biznesowych.

  Po pierwsze, mała firmowa karta kredytowa umożliwia właścicielom firm dokonywanie zakupów w sposób bezpieczniejszy i wygodniejszy niż inne formy płatności. Podobnie jak w przypadku osobistych zakupów, korzystanie z karty kredytowej jest o wiele bezpieczniejsze i łatwiejsze niż wypisanie czeku, gotówka czy skonfigurowanie elektronicznego transferu środków. Podobnie jak konsumenckie karty kredytowe, małe wizytówki umożliwiają finansowanie zakupów.

  Jednak karty kredytowe dla małych firm mają zwykle wyższe oprocentowanie niż karty konsumenckie i znacznie wyższe niż pożyczki dla małych firm i pożyczki osobiste. Dlatego powinieneś rozważyć użycie karty kredytowej małej firmy tylko do krótkoterminowych potrzeb finansowych.

  Karta kredytowa małej firmy może być również cennym sposobem na zdobycie nagród i korzyści związanych z podróżami. Wiele małych wizytówek oferuje nagrody za wydatki w postaci punktów, mil lub zwrotu gotówki. Możesz nawet otrzymać hojny bonus powitalny za otwarcie nowego konta i spełnienie wymogu minimalnych wydatków. Karty premium podróżne z nagrodami dla małych firm mogą również zapewniać korzyści, takie jak priorytetowa obsługa, bezpłatna torba rejestrowana i dostęp do poczekalni biznesowych na lotniskach.

  Oto nasze propozycje najlepszych kart kredytowych dla małych firm.

  Najlepsza karta do przywilejów i korzyści związanych z podróżą: Business Platinum Card ® od American Express

  Ta oferta nie jest dostępna za pośrednictwem Experian. Sprawdź aktualną ofertę na stronie internetowej wydawcy.

  Ta karta oferuje tak wiele korzyści i korzyści dla posiadaczy karty, że nie możemy ich wszystkich tutaj wymienić. Najważniejsze to członkostwo w poczekalniach biznesowych na lotnisku w salonach Delta SkyClub, Priority Pass Select i American Express Centurion; 200 USD rocznej opłaty za linie lotnicze; do 200 USD rocznych kredytów na zakupy firmy Dell; oraz 100 USD kredytu na poczet Global Entry lub 85 USD kredytu na opłaty aplikacyjne TSA PreCheck. Potem jest rok Platinum Global Access od WeWork, który obejmuje dostęp do ponad 300 lokalizacji w 75 miastach. Otrzymasz również status elitarny w hotelach Marriott i Hilton, a także w wypożyczalniach samochodów Hertz i National. Za tę kartę pobierana jest roczna opłata w wysokości 595 USD.

  Najlepsza karta do zarabiania pieniędzy: Spark ® Cash From Capital One ®

  Ta oferta nie jest dostępna za pośrednictwem Experian. Sprawdź aktualną ofertę na stronie internetowej wydawcy.

  Jeśli chodzi o uzyskanie możliwie największego zwrotu gotówki z zakupów w małych firmach, ta karta jest najlepsza. Oferuje 2% zwrotu gotówki za wszystkie zakupy, bez ograniczeń. Co więcej, otrzymasz 500 $ premii za rejestrację po wydaniu 4500 $ na swoją kartę w ciągu trzech miesięcy od otwarcia konta. Korzyści obejmują bezpłatne karty pracowników, podsumowania kwartalne i na koniec roku oraz zapisy zakupów do pobrania. Roczna opłata w wysokości 95 USD nie obowiązuje w pierwszym roku.

  Najlepsza karta do finansowania początkowego: Platynowa karta biznesowa US Bank

  Ta oferta nie jest dostępna za pośrednictwem Experian. Sprawdź aktualną ofertę na stronie internetowej wydawcy.

  Nie znajdziesz tylu wstępnych ofert finansowania małych wizytówek, ile w przypadku kart osobistych, a oferty znalezione w przypadku małych wizytówek są zazwyczaj krótsze. Jednak karta US Bank Business Platinum jest dużym wyjątkiem. Oferuje nowym posiadaczom rachunków 20-miesięczne bezodsetkowe finansowanie zarówno nowych zakupów, jak i transferów salda, z 3% opłatą za transfer salda. To dłużej niż prawie wszystkie wstępne oferty finansowania osobistych kart kredytowych. Posiada również roczne stopy oprocentowania (APR) od 12,24% do 20,24%, które są niższe niż większość konkurencyjnych kart kredytowych dla małych firm. Dzięki tak wysokim stopom procentowym nie możesz oczekiwać nagród za wydatki ani korzystać z wszelkiego rodzaju korzyści związanych z podróżami. Niemniej jednak nadal możesz kontrolować wydatki pracowników według czasu, miejsca i kwoty w dolarach.Możesz także dostosować terminy płatności i skonfigurować alerty dotyczące konta oraz inne narzędzia oszczędzające odsetki. I nie ma opłaty rocznej za tę kartę.

  Najlepsza karta z nagrodami i korzyściami dla linii lotniczych: Karta Delta SkyMiles ® Reserve Business American Express

  Ta oferta nie jest dostępna za pośrednictwem Experian. Sprawdź aktualną ofertę na stronie internetowej wydawcy.

  American Express i Delta zawierają wiele funkcji w tej karcie i jest to świetny produkt, jeśli regularnie latasz Delta. Po pierwsze, możesz zdobyć 80000 mil premiowych i 5000 mil kwalifikacyjnych Medallion® (MQM) po wydaniu 6000 USD na nową kartę w ciągu trzech miesięcy od otwarcia konta.

  Korzyści obejmują bezpłatną sztukę bagażu rejestrowanego, pierwszeństwo wejścia na pokład oraz członkostwo w sieci poczekalni na lotnisku Delta SkyClub. Certyfikat osoby towarzyszącej, uprawniający do bezpłatnego przelotu, otrzymujesz również przy zakupie kwalifikującego się biletu w klasie ekonomicznej lub pierwszej klasy w sąsiednich 48 stanach. Jedna z najcenniejszych korzyści: posiadacze kart otrzymują pierwszeństwo aktualizacji przed posiadaczami kart niebędącymi kartami o tym samym elitarnym statusie Medalionu. Tak więc posiadanie tej karty i elitarnego statusu oznacza, że ​​masz znacznie większe szanse na awans do pierwszej klasy, jeśli się kwalifikujesz. Za tę kartę pobierana jest roczna opłata w wysokości 450 USD.

  Najlepsza karta do zdobywania dodatkowych punktów: karta SM Chase Ink Business Preferred

  Ta oferta nie jest dostępna za pośrednictwem Experian. Sprawdź aktualną ofertę na stronie internetowej wydawcy.

  Jednym z głównych powodów, dla których warto mieć kartę kredytową dla małej firmy, jest uzyskanie dodatkowych nagród za zakupy dokonywane przez Twoją firmę. Ta karta zapewnia 3 punkty za każdego dolara wydanego na łączne zakupy podróży, wysyłki, internetu, telewizji kablowej i telefonii. Zarabiasz również 3 punkty za każdego dolara na zakupach reklam dokonanych w serwisach społecznościowych i wyszukiwarkach. Jednak zarabiasz tylko 3 punkty za każdego dolara za pierwsze 150 000 USD wydane na kwalifikujące się zakupy w każdym roku rocznicowym konta, a otrzymasz 1 punkt za każdego dolara wydanego gdzie indziej.

  Nowi właściciele kont mogą również zdobyć 80 000 punktów bonusowych po wydaniu 5 000 USD na nowe zakupy w ciągu trzech miesięcy od otwarcia konta. Punkty są warte 1,25 centa każdy na podróże zarezerwowane za pośrednictwem Chase lub możesz przenieść swoje nagrody na mile lotnicze lub punkty hotelowe. Za tę kartę pobierana jest roczna opłata w wysokości 95 USD.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy