Najlepsze AltCoiny do inwestowania w latach 2020-2021: Najbardziej obiecujące kryptowaluty

17 lutego 2021
Category: Więc Możesz

Zastanawiając się nad odpowiedzią na pytanie, w którą kryptowalutę zainwestować w 2020 lub w przyszłym roku 2021 i dalej niż w tym przewodniku, przygotowałem listę najlepszych Altcoinów .

Chociaż mówimy o kryptowalutach, to pierwsza rzecz, która pojawia się w naszej głowie, to Bitcoin i Ethereum, jestem pewien, że to samo dotyczy Ciebie.

Ale inwestycje w Bitcoin i Ethereum są dość drogie, a nawet ryzykowne w inwestowaniu, ale udostępniłem już jeden szczegółowy przewodnik po 10 najlepszych kryptowalutach do inwestowania, możesz to sprawdzić.

W tym przewodniku omówimy 7 najlepszych altcoinów które są obecnie dostępne po niższej cenie i mają duży potencjał do skalowania gdzieś w przyszłości.

Każdy zdaje sobie sprawę z niestabilności rynku kryptowalut, więc gdy mówimy o inwestowaniu w kryptowaluty, potraktuj ten przewodnik tylko jako wskazówkę.

Postaram się przedstawić wszystkie możliwe aspekty niskiej ceny warte zainwestowania altcoinów, na których już dokonałem inwestycji i dla mnie te projekty wyglądają najbardziej obiecująco na kryptowalutę.

Nie przegap podsumowania każdego z nich, ponieważ każdy projekt koncentruje się na rozwiązaniu kilku kluczowych problemów.

Spis treści

Czym są AltCoins i dlaczego warto inwestować?

Kryptowaluta została uruchomiona w 2009 roku , kiedy po raz pierwszy wprowadzono Bitcoin.

Bitcoin był blockchainem pierwszej generacji, ale miał problemy ze skalowalnością, ponieważ może wyczyścić maksymalnie 6-7 transakcji na sekundę.

Tak więc wprowadzono nowe kryptowaluty oparte na tej samej technologii blockchain znane jako Altcoins .

Technologia Blockchain to zdecentralizowana platforma, w której bezpieczeństwo i usunięcie centralnego organu między dwiema stronami były głównymi kryteriami do rozważenia.

Bitcoin to obecnie najdroższy handel kryptowalutami w okolicach 7000-8000 USD / BTC, w który nie jest łatwo zainwestować dla każdego.

Dlatego porozmawiamy o Altcoinach, które są tańsze pod względem ceny i należą do najbardziej popularnych projektów blockchain, tak samo jak Bitcoin w przeszłości.

Zanim udostępnisz listę Altcoinów, najpierw wyjaśnij swoje wątpliwości dlaczego chcesz inwestować w kryptowalutę?

To niestabilny rynek, który w każdej chwili może być pompą lub zrzutem. Najpierw należy zdecydować o marży zysku lub straty.

W roku 2017 widzieliśmy, że każda pojedyncza kryptowaluta wzrosła o 1000%, a nawet więcej, aw pierwszym kwartale 2018 r. Wszystkie zrzuciły to samo 1000% lub nawet więcej.

Więc zaplanuj swoją inwestycję, dywersyfikując ją.

Pozwól, że przedstawię Ci listę najlepszych tanich Altcoinów , w które warto zainwestować.

Lista 7 najlepszych Altcoinów do inwestowania

W tym miejscu przedstawię krótki przegląd ich historii cenowej i technologii stojącej za tymi Altcoinami.

Aby zapoznać się z każdym z nich szczegółowo, napisałem również osobny przewodnik dla każdego z nich, abyś mógł nawigować i sprawdzić więcej.

Wcześniej radziłbym, aby inwestować w technologię, a nie w kryptowalutę , jeśli platforma jest wystarczająco silna i zapewnia rozwiązania problemów, to ich cyfrowy zasób na pewno będzie latać w przyszłości.

Pozwólcie mi rzucić, wszystkie najlepsze Altcoiny jeden po drugim, które są najbardziej obiecującymi kryptowalutami.

Ripple (XRP) – kryptowaluta bankowaRipple był pierwszym projektem rozpoczętym w 2004 roku, mającym na celu przygotowanie zdecentralizowanej platformy dla instytucji finansowych.

Ale zyskał dużą popularność w roku 2012, kiedy Jed McCaleb zaprosił ludzi do przyłączenia się do tej platformy, aby przenieść ją na wyższy poziom.

Ripple nie jest oparty na technologii blockchain, ale ma własny protokół o nazwie rozproszona sieć księgi .

W którym autoryzowali kilka węzłów, aby zweryfikować każdą transakcję zachodzącą w sieci Ripple.

Dlatego Ripple jest zdecentralizowaną technologią, a XRP jest cyfrowym zasobem stworzonym przez Ripple Inc Lab, twórcę Ripple.

Aby uzyskać dodatkowe informacje, w sieci Ripple można używać dowolnych zasobów fiducjarnych lub cyfrowych do wykonywania transakcji, nie jest obowiązkowe korzystanie z XRP w sieci Ripple.

Więc w przyszłości, jeśli dojdzie do szerokiego przyjęcia Ripple, nie oznacza to, że cena XRP na pewno wzrośnie, ale oczywiście szanse są bardzo duże.

Kryptowaluta Ripple, XRP nie została stworzona, aby zastąpić istniejącą walutę fiducjarną, jest ona tworzona, jeśli obie strony w sieci Ripple są niezadowolone z własnego fiat do handlu, niż mogą używać wspólnych aktywów XRP.

Ripple jest używany wyłącznie przez instytucje finansowe w celu zwiększenia szybkości transakcji, która wynosi około 1500+ transakcji na sekundę w sieci Ripple.

Till Date Ripple oferuje trzy usługi.

 • xCurrent
 • xRapidxViaTutaj oryginalne użycie kryptowaluty XRP dotyczy tylko xRapid, do dnia dzisiejszego ponad 100 firm, takich jak MoneyGram, Stander, Axis Bank, zaczęło korzystać z sieci Ripple.

  Ale tylko firmy takie jak Money Gram, Western Union używają kryptowaluty XRP w sieci Ripple.

  Teraz przechodzimy do historii cen XRP. Kiedy został uruchomiony w roku 2012, w tym momencie 1XRP = 0,005882 $.

  Źródło obrazu dla CoinMarketCap

  Pod koniec 2017 r. I w pierwszym kwartale 2018 r. Osiągnął najwyższy w historii poziom 3,23 USD ale obecnie jest notowany na poziomie 0,25 USD / XRP.

  Podsumowując, jest to dobry projekt i najlepsze Altcoiny, który ma udokumentowany rekord w przeszłości i trzecia kryptowaluta po Bitcoinie i Ethereum w całkowitej kapitalizacji rynkowej około 10 miliardów USD .

  Jego maksymalna liczba to 100 Miliardów, a około 43,6 Miliardów monet jest obecnie dostępnych w obiegu.

  Około 55 miliardów monet jest w Ripple Lab Inc, które twierdzą, że są zamknięte w portfelu Escrow, aby co miesiąc wypuszczać 1 miliard monet.

  Wygląda na to, że obiecujący projekt został już zaakceptowany przez wiele firm, ale spróbuj zrozumieć różnicę między Ripple i XRP.

  Ponieważ zamierzasz zainwestować w XRP, a nie w Ripple, zapoznaj się ze szczegółowym przewodnikiem dotyczącym różnic między Ripple i XRP.

  Stellar Lumens (XLM) – kryptowaluta skoncentrowana na bankowości i handlu detalicznymStellar Lumens to to samo co Ripple (XRP), może cię to zaskoczyć, że mózgiem stojącym za stworzeniem zarówno kryptowaluty, jak i sieci, jest tylko Jed McCaleb.

  Stellar Lumens ma szerszy zakres niż Ripple, gdzie Ripple koncentruje się tylko na bankowości lub instytucjach finansowych. Gwiazda Lumens (XLM) koncentruje się zarówno na bankowych instytucjach finansowych, jak i małych sprzedawcach detalicznych.

  Wizją powstania Stellar Lumens jest rozwiązywanie odległych obszarów ludzkich problemów, które nie mają dostępu do typowych instytucji bankowych czy finansowych.

  Jest już używany przez wielu małych detalistów do handlu jako forma waluty, najciekawszą rzeczą jest IBM.

  IBM korzystając z sieci blockchain Stellar Lumens, zbudował i uruchomił sieć IBM Blockchain World Wire.

  Tam, gdzie obecnie tylko dwie waluty to Lumeny (XLM), to rodzima waluta Stellar Network i USD może dokonywać transakcji.

  Stellar Lumens (XLM) jest jedyną kryptowalutą posiadającą certyfikat zgodności z prawem szariatu , Iran zdecydował się zbudować własną kryptowalutę opartą na sieci Stellar Blockchain.

  Stellar Lumens to organizacja non-profit, w pełni zdecentralizowana platforma, która jest już notowana na CoinBase i wszystkich głównych giełdach.

  Przechodząc do historii cen Stellar Lumens.

  W połowie 2017 roku cena Stellara wynosiła około 0,002 $ a na koniec 2017 roku była blisko 0,31 $, aw styczniu 2018 wynosiła około 0,93 $.

  W związku z tym ma potencjał i koncentruje się na inwestorach, teraz zbliżając się do maksymalnej podaży monet XLM, które są aktywami cyfrowymi w Stellar Network.

  Stellar nie jest dostępny do wydobywania, jego łączna liczba 100 miliardów tokenów została już utworzona i dostępna do dystrybucji na rynku.

  W ciągu następnych 10 lat cała dystrybucja darmowych monet zostanie zakończona, tak, jest bezpłatna, ale jak możesz ją zdobyć, wyjaśniłem ci już w naszym szczegółowym przewodniku po Stellar.

  Ponieważ aby korzystać z sieci Stellar, potrzebujesz XLM, każda operacja w sieci Stellar wymaga 0,00001 XLM w opłacie.

  W związku z tym w przyszłości wzrośnie popyt na XLM i obecnie jest dostępny w cenie 0,59 USD / XLM.

  Z mojego punktu widzenia jest to dobry projekt, który został już zaakceptowany i prawie się sprawdził.

  Aby dowiedzieć się więcej o projekcie Stellar, o tym, jak działa, gdzie się rozwija i jakie są możliwości rozwoju w przyszłości, zapoznaj się ze szczegółowym przewodnikiem po sieci Stellar i kryptowalutach Lumens (XLM).

  Cardano (ADA)Chociaż mówimy o Bitcoinie, jest on znany jako pierwsza generacja Blockchain i Ethereum jako druga generacja łańcucha blokowego.

  Podobnie Cardano jest znane jako trzecia generacja technologii blockchain, tak twórcą Cardano jest Charles Hoskinson, współzałożyciel Ethereum.

  W roku 2014 rozpoczął osobny projekt oparty na blockchain, którego celem było rozwiązanie poniższych problemów.

  • Interoperacyjność
  • SkalowalnośćZrównoważony rozwój Interoperacyjność to przypadek, w którym zdecydowano się napisać osobny kod dla blockchain, który pomaga komunikować się z innym blockchainem, obecnie nie ma to miejsca w przypadku innych kryptowalut.

   Skoncentrowano się na skalowalności aby można było go skalować wraz ze wzrostem liczby użytkowników i zbudował skarbiec, dzięki czemu projekt będzie stale otrzymywał fundusze i nigdy nie zostanie zamknięty z powodu problemów z finansowaniem.

   Jest to jedyny projekt kryptowaluty oparty na łańcuchu bloków, który opiera się na recenzjach peer to peer, w który zaangażowani są nie tylko deweloperzy, ale także naukowcy i inżynierowie.

   Ten projekt rozpoczął się w 2014 roku , wykonali rozległą pracę nad projektem, niż w 2017 roku wydali go oficjalnie jako ICO.

   Jest to jedyna platforma, która ma dwie warstwy do obsługi, jedna to rozliczenie a druga to warstwy obliczeniowe .

   Cardano ewoluowało wraz z odrębną koncepcją Proof of stack z protokołem Orobourous który jest nowością w każdym innym algorytmie Proof of stack.

   Cardano nie wydało nawet żadnej białej księgi ani aktualnej mapy drogowej, ani nawet masowej reklamy, ale zyskało prawdziwy szum rynku, który jest niesamowity.

   Ludzie wierzą w silny zespół stojący za Cardano i jest on wspierany przez trzy silne zespoły.

   • Fundacja Nonprofit Cardano
   • IOHKEMURGAle nadal ten projekt jest w trakcie budowy i czy spełnią to obietnicę świata, nikt nie może Cię tego upewnić.

    Radziłbym jednak zapoznać się ze szczegółowym przewodnikiem po Cardano, jak działa i jakie jest zastosowanie ADA Coin na platformie Cardano.

    Tak, ADA jest natywnym zasobem cyfrowym używanym w sieci łańcucha bloków Cardano.

    Sprawdzając historię cen, widzieliśmy, że w 2017 roku jego cena wynosiła 0,021 $ a trzy miesiące po ICO osiągnęła nową wysokość 1,21 $.

    Kredyt obrazu – Coinmarketcap

    Obecnie cena Cardano wynosi około 0,05 USD / ADA co jest obecnie zbyt tanie, aby je zdobyć. Po wprowadzeniu aktualizacji skorupy szanse na wzrost cen są bardzo wysokie

    Dla mnie Cardano wygląda obiecująco na kryptowalutę w porównaniu z innymi, ponieważ ma silną wizję odwrócenia ery kryptowaluty.

    Aby dowiedzieć się więcej o walucie Cardano i ADA, radzę zapoznać się z naszym pełnym przewodnikiem Czym jest Cardano (ADA), który da Ci większą pewność co do tego projektu.

    TRON (TRX) – koncentruje się na mediach rozrywkowychTym razem media społecznościowe, takie jak Facebook i YouTube są najpopularniejszą platformą do dzielenia się kreatywnością artystów.

    Ale problem z tą platformą polega na tym, że większość dochodów, które zarabiasz dzięki tej kreatywności, jest pobierana przez właściciela platformy, takiej jak Facebook czy YouTube.

    Innym największym wyzwaniem jest to, że mają kontrolę nad twoimi treściami, za każdym razem, gdy mogą je usunąć, jeśli nie przestrzegasz ich wytycznych.

    Rozwiązaniem dla tej scentralizowanej platformy mediów społecznościowych jest sieć Tron Blockchain. Tak, Tron został uruchomiony w roku 2017 przez Justina Sun w ICO. Zebrał około 81 milionów dolarów od różnych inwestorów.

    Teraz na tej platformie medialnej TRON będziesz właścicielem swoich treści, a całkowite dochody będą należały tylko do Ciebie.

    Wygląda na to, że przyszłość cyfrowych mediów społecznościowych będzie w pełni zdecentralizowana. Nawiązali współpracę z Tether (USDT), który emituje stabilną monetę USDT.

    Nawiązali współpracę z BitTorrent, który ma ponad 100 milionów użytkowników na całym świecie.

    Bittorent planuje wydać własny token na platformie Tron, znacznie więcej DApps opartych na branży gier zdecydowało się uruchomić na TRON.

    Teraz mówimy o historii cen, podczas gdy token TRON TRX został uruchomiony w ICO, jego cena początkowa wyniosła 0,002 $ która na koniec 2017 roku osiągnęła najwyższy w historii poziom 0,25 $.

    TRON jest obecnie sprzedawany za 0,019 $, czyli nawet 10 razy więcej niż jego cena początkowa i zyskuje coraz większy wolumen z dnia na dzień.

    To wszystko zależy od Ciebie, czy chcesz zainwestować w TRON, czy nie, a więcej na temat Justina Sun jest również dobrym przyjacielem Jacka Ma założyciela grupy Alibaba.

    Więc może to zmienić zasady gry w przyszłości, jeśli obaj zejdą się razem, to jest możliwa przyczyna, o której myślę.

    Teraz wyjaśniłem ten projekt, ale aby dowiedzieć się więcej, jak działa TRON i jak będzie używany jego rodzima waluta TRX, zapoznaj się z naszym szczegółowym przewodnikiem po tym, o co chodzi w Tron.

    VeCahin (VET) – kryptowaluta skoncentrowana na logistyceTo kolejny duży projekt, który przyciąga wielu inwestorów, został wprowadzony w celu rozwiązania problemów przemysłowych związanych z marketingiem łańcucha dostaw.

    Tym razem widzieliśmy wiele podróbek na rynku, gdzie duplikaty markowych lub luksusowych rzeczy zostały wyprzedane na rynku.

    Co ostatecznie powoduje utratę zysków rzeczywistej firmy, dlatego użytkownik końcowy nie jest świadomy faktycznej sytuacji stojącej za produktem, który kupuje.

    VeCahin został uruchomiony w 2007 roku, ale zyskał dużą popularność w roku 2017, zapewnił świetne rozwiązanie do pokonania podróbek.

    VeCahin ma własną sieć blockchain, którą nazywają VET THOR i walutą rodzimą , a VeChain jest założona przez Sunny Lu i współzałożyciela DJ Qian.

    Tutaj Pomysł polega na stworzeniu czujnika RF-ID z każdym produktem, który najpierw został wyprodukowany w zakładzie produkcyjnym i śledzi ruch i historię tego towaru.

    Gdziekolwiek pójdzie ten produkt, wszyscy w łańcuchu dostaw zeskanują ten kod kreskowy, a ruch ten będzie śledzony w sieci blockchain Thor.

    Blockchain THOR oparty na VeChain pozwala firmom budować DApps na łańcuchu blokowym VeCahin, a korzystając z tych aplikacji, każdy użytkownik może zeskanować ten kod kreskowy produktu.

    Dzięki kodowi kreskowemu użytkownik może uzyskać pełne wyobrażenie o tym, kiedy ten produkt został stworzony i ile ma lat, czy jest prawdziwy, czy nie, każdy szczegół.

    Czy to nie jest niesamowite?

    VeChain był już powiązany z dużymi firmami, takimi jak BMW PWC Amazon Web Services, Hyperledger i wiele innych.

    Mówiąc o historii cen, po raz pierwszy sprzedano go około 0,24 $ w lipcu 2017 r., A później w styczniu 2018 r., A wzrósł do 9,45 $.

    Obecnie obrót wynosi około 0,006 $ / monetę , ze względu na masowy spadek w roku 2018 z powodu przepisów centralnych, ale wygląda to obiecująco.

    Firma współpracuje z wieloma innymi dużymi firmami i stwierdziłem, że ma to bardzo świetlaną przyszłość.

    Ponieważ tym razem rozkwitną tylko te kryptowaluty, które mają bardzo mocne podstawy do rozwiązywania problemów ludzi.

    VeChain został również przyjęty do przemysłu samochodowego, spożywczego, luksusowego i znacznie więcej.

    ICON (ICX) – koncentruje się na zdecentralizowanym systemie głosowaniaPrzemysł południowokoreański masowo wdraża technologię opartą na blockchain, a jednym z nich jest ICON (ICX).

    ICON (ICX) współpracował również z rządem w celu rozwiązania niektórych poważnych problemów, takich jak decentralizacja procesu głosowania wyborczego w sieci blockchain.

    ICON to sieć blockchain, której rodzimą walutą jest ICX. ICON powstał dopiero we wrześniu 2017 roku.

    ICON jest tworzony przez koreańską grupę finansową Company Dayli, która specjalizuje się w innowacjach i technologiach finansowych.

    ICON jest również tworzony z wizją, że w przyszłości każda sieć blockchain może komunikować się ze sobą tak samo jak Cardano.

    Jego misją jest to, że w przyszłości każda branża, np. Edukacyjna, ubezpieczeniowa, finansowa, służba zdrowia, mogłaby używać jednej platformy do przeglądania swoich danych.

    Zrobili już produkt pilotażowy z uniwersytetami w Korei Południowej, instalując automat do sprzedaży produktów

    ICON nawiązał już współpracę z 27 firmami ochroniarskimi, 15 firmami ubezpieczeniowymi, 3 głównymi szpitalami, 3 głównymi uniwersytetami i wieloma innymi.

    Nawiązali również współpracę z papierami wartościowymi Samsunga i wieloma dużymi markami oraz jego wiodącym blockchainem w branżach Korei Południowej.

    Mówiąc o historii cen ICON ICX, według źródła z CoinMarketCap, jego cena początkowa wynosiła około 0,40 $ aw styczniu 2018 r. Dotknęła tokena 12,04 $ / ICX .

    Obecnie kosztuje około 0,31 $ / monetę, co oznacza, że ​​projekt wygląda obiecująco, a obecna cena jest niższa niż dolar.

    Możesz sprawdzić, jak południowokoreański przemysł zaczął używać ICON (ICX) i jak mogą wzrosnąć przyszłe ceny.

    EOS – Najszybsza sieć BlockchainJest to kolejny najbardziej obiecujący projekt oparty na blockchain, tym razem znany jako zabójca Ethereum.

    Został wprowadzony w roku 2017, podobnie jak w ICO, gdzie zebrał około 1 miliarda USD, a po ICO wydał około 700 milionów tokenów, co stanowi 7% całkowitej podaży.

    Ideą EOS jest budowanie inteligentnych kontraktów tak samo jak Ethereum, ale może być w stanie wyczyścić więcej transakcji na sekundę, co jest wadą Ethereum.

    Po drugie, możesz zbudować aplikację i umieścić ją na dowolnym hostingu osobistym lub w chmurze w dowolnym miejscu.

    Planują zbudować platformę taką jak system operacyjny. Aby dowiedzieć się więcej o szczegółowym przewodniku EOS, sprawdź tutaj.

    Sprawdzając historię cen, podczas gdy w 2017 ICO, jego początkowa cena wynosiła około 1 $ a około kwietnia 2018 roku osiągnęła nową wysokość 21 $ .

    Obecnie EOS kosztuje około 3 $ co jest jeszcze lepszym wyborem, jeśli chcesz wybrać i wypróbować.

    Ten projekt znajduje się na mojej liście Best Altcoins i jest atrakcyjną inwestycją dla większości inwestorów, więc możesz spróbować tego samego.

    Aby handlować lub kupować-sprzedawać którykolwiek z powyższych Altcoinów, radziłbym zrobić to na Binance, aby dowiedzieć się, jak handlować i dlaczego Binance jest najlepszą giełdą, sprawdź nasz Szczegółowy przewodnik po Binance.

    Jeśli chcesz kupić którykolwiek z powyższych Altcoinów w zamian za Fiata, taki jak USD, EUR, GBP itp. I bez płacenia 0 $ opłat transakcyjnych, nie przegap tego szczegółowego przewodnika Kup Crypto z 0 $ Opłatami.

    Moje spojrzenie na najlepsze Altcoiny do inwestowania

    Powyższe kryptowaluty w najlepszym przewodniku po Altcoinach mają za sobą bardzo silny zespół i konsekwentnie rozwiązują rzeczywiste problemy branży.

    Najlepsze jest to, że wszyscy oni już udowodnili swój potencjał i konsekwentnie rozwijają się, współpracując z dużymi partnerami lub branżami.

    Poza EOS, każda inna kryptowaluta ma cenę mniejszą niż 0,50 $ / monetę , więc jeśli masz trochę pieniędzy i podoba ci się projekt, możesz je wypróbować, dywersyfikując powyższą listę najlepszych Altcoinów.

    Osobiście uwielbiam wszystkie powyższe Altcoiny i ich przyszłą wizję, co o nich myślisz, daj mi znać w polu komentarza.

    Mam nadzieję, że podoba Ci się ten przewodnik po najlepszych Altcoinach, jeśli tak, naciśnij przycisk udostępniania, udostępnij innym znajomym.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy