Macy; s Karty kredytowe; Program nagród; Wszystko co musisz wiedzieć

Macy; s Karty kredytowe; Program nagród; Wszystko co musisz wiedzieć
16 października 2020
Category: Przykład Jeśli

Pełne ujawnienie: Możemy otrzymać rekompensatę finansową, gdy klikniesz linki i zostaniesz zatwierdzony do produktów kart kredytowych od naszych partnerów reklamowych. Opinie i rekomendacje produktów na tej stronie są naszą wyłączną własnością i nie były one przedmiotem wpływu, przeglądu ani zatwierdzenia przez emitenta. Więcej informacji można znaleźć w naszym Oświadczeniu dla reklamodawców. Doceniamy twoją pomoc!

Macy’s istnieje od ponad 150 lat jako ostoja w wyższych sferach amerykańskiego społeczeństwa domów towarowych. Sama nazwa „Macy’s” przywołuje wizje optymistycznych reklam odzieży i artykułów gospodarstwa domowego, a także wspomnienia Święta Dziękczynienia spędzone na oglądaniu ogromnych platform paradujących po ulicach Nowego Jorku.

Podczas gdy sklepy stacjonarne na całym świecie ucierpiały z powodu wzrostu liczby zakupów online, jasne jest, że Macy’s planuje pozostać.

Podobnie jak wiele innych domów towarowych, plany te obejmują uznanie lojalności klientów poprzez sprzedaż – a co ważniejsze, na potrzeby tego artykułu, program nagród ściśle powiązany z kartą kredytową Macy’s.

Więc czy karty kredytowe Macy’s są tego warte? Zaraz się dowiesz.

W tym artykule omówimy podstawową kartę kredytową Macy’s, kartę Macy’s American Express®, program Macy’s Star Rewards (w tym powiązanie korzyści z karty ze statusem programu), opłaty i wady, zarządzanie kontem online i nie tylko.

Spis treści

Spis treści

Karty Macy’s w skrócie

Karta kredytowa Macy
Status srebrny Status złoty Status Platynowy
Główne korzyści ★ Star Money Days (zdobywaj punkty do Star Money)

🎉25% ZNIŻKI (dowolny wybrany dzień)

🛍 Oferty i oferty (dodatkowe oszczędności, zaproszenia na wydarzenia itp.

🎉25% ZNIŻKI (dowolny wybrany dzień)

🛍 Oferty i oferty (dodatkowe oszczędności, zaproszenia na wydarzenia itp.

💰 Nowa zniżka na konto

🎉25% ZNIŻKI (dowolny wybrany dzień)

🛍 Oferty i oferty (dodatkowe oszczędności, zaproszenia na wydarzenia itp.

💰 Nowa zniżka na konto

📦 Bezpłatna wysyłka (bez minimalnego zakupu)

Karty kredytowe Macy’s

Karta kredytowa Macy’s to podstawowa karta sklepowa wydana przez Citibank, której można używać wyłącznie do zakupów w Macy’s, online na macys.com i na Macy’s Backstage.

Kiedy otwierasz kartę kredytową Macy’s, automatycznie zapisujesz się do programu „Star Rewards” na poziomie Silver. To jest poziom podstawowy, na którym zaczyna się każdy posiadacz karty Macy.

Korzyści, jakie otrzymuje posiadacz karty, są bezpośrednio związane z poziomem statusu posiadacza karty; omówimy to poniżej.

Gorąca wskazówka: aby uzyskać dodatkowe informacje na temat statusu, postępów i korzyści związanych z kartami w ramach Star Rewards, przejdź do następnej sekcji „Star Rewards (szczegółowe informacje)”.

💳 Używaj wszędzie tam, gdzie akceptowane są

karty American Express 🍕 3% nagród w restauracjach

🍏 2% nagród w supermarketach

⛽️ 2% nagród na stacjach benzynowych

🙌 1% nagród wszędzie indziej

Karty American Express ® firmy Macy

Macy’s ma również wersję American Express swojej karty kredytowej, która również została wydana przez Citibank. Jak widać w powyższej tabeli, posiadacze kart mogą korzystać z tej karty wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Amex (a nie tylko w sklepach Macy’s) i oferuje TONY dodatkowych korzyści.

Dlaczego więc nie wszyscy po prostu otrzymają kartę Amex?

To nie jest takie proste.

Potencjalni kandydaci nie mają możliwości wyboru karty, o którą się ubiegają – wystarczy złożyć 1 wniosek. Najpierw zostaniesz rozważony do wersji American Express (która zwykle wymaga całkiem doskonałej oceny kredytowej), a jeśli nie kwalifikujesz się, zostaniesz rozważony do standardowej karty kredytowej Macy’s.

Niektóre podstawowe korzyści otrzymane za pomocą karty Macy’s Amex są również bezpośrednio związane ze statusem programu Star Rewards. Podobnie jak w przypadku podstawowej karty Macy, osoby, które kwalifikują się do otrzymania karty Macy’s American Express®, są automatycznie rejestrowane w programie nagród na poziomie Silver (ponownie, więcej o postępach w statusie, różnicach korzyści itp. Poniżej).

Różnica w karcie American Express® Macy polega na możliwości korzystania z niej wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty American Express, ORAZ na dodatkowych korzyściach w postaci nagród uzyskanych poza sklepami Macy’s.

Zdjęcie dzięki uprzejmości macys.com.

Jak podano w tabeli (i obrazku) powyżej, posiadacze kart Macy’s Amex mają możliwość zdobycia 3% nagród w restauracjach, 2% na stacjach benzynowych i supermarketach oraz 1% wszędzie poza Macy’s.

Pamiętaj, zawsze obowiązują ograniczenia. Jaki rodzaj? Na przykład jeśli chodzi o nagrody za zakup benzyny: „Supermarkety, supermarkety, sklepy ogólnospożywcze i kluby hurtowe, które sprzedają benzynę, nie są uważane za stacje benzynowe”.

Dlatego uważnie przeczytaj warunki korzystania z usługi. W ten sposób nie będziesz rozczarowany, jeśli nie otrzymasz nagród, które Twoim zdaniem są Ci winne!

Omówimy to nieco dokładniej w sekcji Opłaty i wady poniżej, ale chcemy również poruszyć tę koncepcję nagród 3-2-1. Chociaż może się wydawać, że jest to bardzo lukratywna struktura premii (ponieważ zapewnia ona premie w kategorii, podobnie jak wiele innych popularnych kart kredytowych z nagrodami), elastyczność po prostu nie istnieje, jeśli chodzi o nagrody.

Niezależnie od wyróżnienia Amex, pamiętaj, że nadal zarabiasz tylko punkty Star Rewards, które można wymienić tylko w Macy’s. To znacznie ogranicza twoją możliwość dywersyfikacji nagród i wydawania ich w dowolny sposób.

Dodatkowe korzyści z karty American Express

Zauważysz również, że posiadacze kart American Express również cieszą się możliwością czerpania korzyści z „podróży” i „dostępu do rozrywki”.

Zdjęcie dzięki uprzejmości americanexpress.com.

Korzyści z podróży obejmują korzyści lotnicze, hotelowe, samochodowe, rejsowe i wakacyjne. Często zadawane pytania dotyczące American Express stwierdza:

„Ciesz się wyjątkową wartością i wyjątkową obsługą, korzystając jednocześnie z konkurencyjnych cen i / lub bezpłatnych udogodnień tysięcy wiodących hoteli, głównych linii lotniczych, linii wycieczkowych i partnerów wypożyczalni samochodów na całym świecie. Uzyskaj dostęp do specjalnych przywilejów w każdym miejscu, w którym podróżujesz ze swoją kartą, rezerwując online lub telefonicznie ”.

Jeśli chodzi o korzyści związane z rozrywką, to samo FAQ brzmi:

„Twoja karta umożliwia zakup biletów na określone wydarzenia przed (i po) ich ogólnodostępnej sprzedaży [w tym] dostęp do biletów z wyprzedzeniem na koncerty, przedstawienia na Broadwayu, wydarzenia sportowe itp.”

Możliwości uaktualnienia

Macy’s twierdzi, że osoba posiadająca podstawową kartę kredytową Macy’s może ostatecznie otrzymać upgrade do wersji karty American Express. Ani Macy’s, ani American Express (ani Citibank) nie podają dokładnych kwalifikacji do tego uaktualnienia.

Więcej często zadawanych pytań dotyczących tego typu aktualizacji można znaleźć tutaj.

Gwiezdne nagrody (szczegółowe)

Poziomy statusu i postęp

W programie Macy’s Star Rewards istnieją 3 różne poziomy statusu dla posiadaczy kart Macy’s. Pamiętaj, że kiedy otwierasz kartę kredytową Macy, automatycznie uzyskujesz status członka Silver.

W przypadku kart kredytowych / korzyści, ważne jest, aby pamiętać, że te poziomy nie są od razu „aplikowane” – można je zdobyć tylko poprzez osiągnięcie określonych progów wydatków.

 • Brąz (bez karty kredytowej)
 • Srebro (Twoje automatyczne umieszczenie jako posiadacza karty Macy)
 • Złoto (wydatki od 500 do 1199 USD)
 • Platyna (1200 $ + wydatki)

Gdy członek karty wyda ponad 500 $ na swoją kartę Macy, w ciągu 30 dni zostanie ulepszony do statusu Gold. Podobnie, gdy posiadacz karty wyda ponad 1200 $, w ciągu 30 dni otrzyma status Platinum.

Co ciekawe, Macy’s informuje o następujących aktualizacjach programu, które mają zostać wprowadzone od stycznia 2019 r .:

„Począwszy od stycznia 2019 r., A następnie co roku w styczniu, kwalifikujące się zakupy netto w poprzednim pełnym roku kalendarzowym zostaną wykorzystane do obliczenia stanu konta na następny rok. Konta, które zostaną uaktualnione, pozostaną na tym poziomie do końca bieżącego roku kalendarzowego, a także następnego pełnego roku kalendarzowego. ”

Za każdym razem, gdy posiadacz karty przesuwa się na wyższy poziom, uwalnianych jest więcej korzyści:

Zdjęcie dzięki uprzejmości macys.com.

Podstawowe korzyści przyznane wszystkim członkom (status Silver, Gold i Platinum):

★ Star Money Days (zdobywaj punkty do Star Money)

🎉 25% ZNIŻKI (dowolny wybrany dzień)

🛍 Bonusy i oferty (dodatkowe oszczędności, zaproszenia na wydarzenia itp.)

🎁 Urodzinowa niespodzianka

💰 Zniżka na nowe konto

Status Gold zapewnia posiadaczowi karty:

⬆️ Powyższe podstawowe korzyści

📦 Bezpłatna dostawa (bez minimalnego zakupu)

Status Platinum zapewnia posiadaczowi karty:

⬆️ Powyższe podstawowe korzyści

📦 Darmowa dostawa (bez minimalnego zakupu)

🔥 5% zwrotu KAŻDEGO DNIA (bez wyłączeń dotyczących towarów) *

* Chociaż wygląda to jak kolejny emoji na liście, to 5% z powrotem każdego dnia robi OGROMNĄ różnicę w przypadku tej karty. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego…

Star Money Days (czyli jak zdobywać punkty)

Macy’s organizuje w ciągu roku kilka wydarzeń Star Money Day, podczas których członkowie Star Rewards mogą zdobywać punkty (lub punkty bonusowe, jeśli jesteś członkiem Platinum) na rzecz Star Money.

Gorąca wskazówka: Członkowie Silver i Gold NIE MOGĄ zdobywać punktów za codzienne zakupy Macy – zdobywają punkty tylko w Star Money Days.

Dobrze przeczytałeś: Dni Star Money to jedyne dni, w których członkowie Star Rewards Silver i Gold mogą zdobywać punkty .

Jeśli jednak jesteś członkiem Platinum, za każdym razem, gdy robisz zakupy, zdobywasz punkty za wszystkie zakupy Macy, w stosunku 5: 1 (5 punktów do 1 USD). W dni Star Rewards członkowie Platinum zdobywają dodatkowe punkty bonusowe oprócz ich 5% codziennych korzyści.

Jak w przypadku każdego programu, obowiązują wyjątki:

„Punkty nie są przyznawane za zakupy kartą kredytową Macy’s dokonane poza Macy’s, zakupy dokonane w restauracjach w Macy’s, w usługach Beauty Box, w jakimkolwiek dziale, który nie korzysta z rejestru w punkcie sprzedaży Macy, na usługach, opłatach, podatku od sprzedaży, kiedy wykorzystując Star Money lub Macy’s Gift Cards lub płacąc wirtualnym portfelem.

Czasami Macy’s organizuje Star Money Days oprócz innych sprzedaży w całym sklepie (tj. 15% zniżki na Memorial Day dla wszystkich kupujących) i umożliwia członkom nagród kumulowanie rabatów z możliwością zdobywania nagród.

Posiadacze kart mogą znaleźć więcej informacji na temat Star Money Days, takich jak nadchodzące daty i szczegóły oferty, na stronie macys.com/starmoney.

Jak przyznawane są nagrody

W ramach programu Macy’s Star Rewards 1000 punktów = 10 $ Star Money.

Gdy posiadacze kart zdobędą wystarczającą liczbę punktów, aby otrzymać nagrodę, zostaną o tym powiadomieni e-mailem. Jeśli podczas zakupów w sklepie osiągnięty zostanie próg 1000 punktów, na dole potwierdzenia zakupu zostanie wydrukowana informacja. Dodatkowo nagrodę można zobaczyć w „portfelu” macys.com (więcej na ten temat w sekcji Zarządzanie kontem poniżej).

Alternatywnie, jeśli dokonujesz zakupu online, Twoje punkty nie zostaną przyznane, dopóki przedmiot (y) nie zostaną faktycznie wysłane.

Jeśli członek Silver lub Gold nie zdobędzie wystarczającej liczby punktów (lub zarobi wystarczająco na 1 nagrodę, ale nie osiągnie następnego poziomu), pozostałe punkty zdobyte w bieżącym wydarzeniu Star Money Day zostaną przeniesione na następne wydarzenie Star Money Day.

Korzystanie z nagród

Dopóki konto Twojej karty Macy’s ma dobrą opinię, możesz wykorzystać swoje pieniądze Macy’s Star Money na prawie wszystko, z nielicznymi wyjątkami – oczywiście w Macy’s (także macys.com i Macy’s Backstage). Nawet materace i meble mają zastosowanie, jeśli kupisz je w sklepie!

Niezależnie od tego, czy dokonujesz zakupu w sklepie, czy w Internecie, po wprowadzeniu informacji o płatności możesz zastosować wszelkie dostępne środki Star Money z ekranu płatności. Dokonując zakupu, Twoje pieniądze z Gwiazdy zostaną zasadniczo zrealizowane jak karta podarunkowa.

Pamiętaj, że Twoje nagrody są zdobywane w krokach po 10 USD… więc jeśli zbierzesz wiele nagród, z pewnością możesz mieć więcej niż 10 USD do wydania!

Daty ważności OBOWIĄZUJĄ! Twoje pieniądze Macy’s Star Money są ważne przez 30 dni od daty wystawienia.

Zarządzanie swoimi nagrodami

Macy’s sprawia, że ​​przeglądanie nagród online lub w aplikacji mobilnej jest dość łatwe.

Zdjęcie dzięki uprzejmości macys.com.

Przedstawimy dodatkowe informacje na temat przeglądania / zarządzania kontem nagród w sekcji Logowanie i zarządzanie kontem online (lub przez aplikację) poniżej.

Dodatkowe korzyści dla posiadacza karty

🎉 25% ZNIŻKI (dowolny wybrany dzień): Warunki nie mówią o tym zbyt wiele, z wyjątkiem tego, że 25% zniżki w dowolnym wybranym dniu odbywa się za pośrednictwem kuponu „Star Pass”.

🛍 Korzyści i oferty (dodatkowe oszczędności, zaproszenia na wydarzenia itp.): Czasami Macy’s może wysyłać posiadaczom kart specjalne korzyści i oferty, gdy korzystają z ich programu Macy’s Card i Star Rewards. Są to w zasadzie specjalne kupony, zaproszenia do przedsprzedaży, ekskluzywne wydarzenia oszczędnościowe itp.

🎁 Urodzinowa niespodzianka: jeśli Twoje konto ma dobrą opinię i dokonałeś przynajmniej 1 zakupu swoją kartą Macy w ciągu ostatniego roku kalendarzowego, powinieneś otrzymać specjalną „Urodzinową niespodziankę” podczas miesiąca urodzin. Dotyczy to tylko głównego posiadacza karty na koncie, wartość może się różnić i może być wymagany zakup (tj. 20% zniżki na zakup 50 USD lub więcej).

Gorąca wskazówka: Aby otrzymać którąkolwiek z powyższych ofert, członkowie Star Rewards nie mogą zrezygnować z żadnego z promocyjnych działań marketingowych Macy.

💰 Zniżka na nowe konto: jest to w zasadzie Twoja „premia za rejestrację” dla karty kredytowej Macy’s.

Zdjęcie dzięki uprzejmości macys.com.

„Rabat na nowe konto” może ulec zmianie; w chwili pisania tego artykułu jest to 20% zniżki na zakup do 100 USD w ciągu pierwszych 2 dni, w których została zatwierdzona karta. Dotyczy to sklepów Macy, a także macys.com i Macy’s Backstage.

Jak zawsze, istnieją wyjątki od zniżki: nie można jej używać na kartach podarunkowych, wykwintnych potrawach i winie, produktach Apple, inteligentnych zegarkach, biżuterii itp.

Ważną informacją dotyczącą tej zniżki jest to, że jest ona dostępna tylko dla wnioskodawców, którzy zostali natychmiast zatwierdzeni do karty Macy’s. Jeśli Twoje zgłoszenie wymaga dalszej analizy lub przetworzenia, nie przysługuje Ci ten rabat.

📦 Bezpłatna wysyłka (bez minimalnego zakupu): ten profit dotyczy tylko członków na poziomie Gold i Platinum. Oferta bezpłatnej wysyłki ma zastosowanie, gdy zamówienia są wysyłane do 1 lokalizacji w kontynentalnych Stanach Zjednoczonych. Oczywiście są wyjątki w przypadku większych przedmiotów, takich jak materace, meble, dywaniki itp. Jest ona używana głównie do zamówień online, ale może być stosowana w sklepie przedmioty, które nie są magazynowane w określonej lokalizacji.

🔥 5% z powrotem KAŻDEGO DNIA (bez wyłączeń dotyczących towarów): Jak wspomniano powyżej, ten profit dotyczy TYLKO członków Platinum. W takim przypadku posiadaczom kart przysługuje zwrot 5% wszystkich zakupów Macy w dowolnym dniu. Oznacza to 5 punktów za każdego wydanego 1 dolara każdego dnia – bez czekania na Star Money Days, aby zdobyć punkty.

Gorąca wskazówka: Ponownie ważne jest, aby pamiętać, że musisz zapłacić rzeczywistą kartą kredytową Macy’s. Nie otrzymasz punktów, jeśli zapłacisz za pomocą wirtualnego portfela – tak, nawet jeśli korzystasz z karty Macy’s w wirtualnym portfelu.

Opłaty i wady karty Macy’s

Wszystkie karty kredytowe mają swoje własne opłaty i wady – jak więc układają się karty Macy’s?

Karta kredytowa Macy Karta American Express® firmy Macy
Roczna opłata 0 USD 0 USD
Kup APR 27,49% zmienna 27,49% zmienna
APR zaliczki gotówkowej n / a 27,49% zmienna
Opłata za zaliczkę n / a 5 USD lub 4% każdej zaliczki gotówkowej (w zależności od tego, która wartość jest większa)
Opłata za transakcję zagraniczną n / a 3% od każdej transakcji
Minimalna opłata odsetkowa 2 USD 2 USD
Opłata za opóźnienie Do 39 USD Do 39 USD

Żadna z kart Macy’s nie wiąże się z roczną opłatą, co jest dużym plusem dla wielu osób.

Jednak to, co OBEJMUJE każda karta, to całkiem spora RRSO. Przy 27,49% posiadacze kart mogą dość szybko zostać pogrzebani w opłatach / karach, jeśli mają saldo na swoim koncie. (Jeśli RRSO jest dla Ciebie ważna, rozważ kartę kredytową, która ma 0% wstępnych ofert RRSO).

Jaki jest najlepszy sposób na uniknięcie opłat i kar? Zawsze zachowuj się jak odpowiedzialny posiadacz karty.

Więc jak to robisz? Zawsze spłacaj saldo w całości i na czas każdego miesiąca. Kropka. Jeśli nie możesz osiągnąć tego celu, spłacaj jak najwięcej na czas każdego miesiąca, aby zminimalizować dodatkowe wydatki.

Zauważysz również, że jeśli korzystasz z karty American Express® Macy, zobaczysz opłaty za zaliczki gotówkowe (zawsze kiepski pomysł w przypadku takiej karty kredytowej) i opłaty za transakcje zagraniczne. (Jeśli dużo podróżujesz, znacznie lepiej będzie, jeśli masz kartę, która nie ma żadnych opłat za transakcje zagraniczne).

Dodatkowe wady

Karta Macy’s ma kilka rażąco oczywistych wad, zwłaszcza jeśli nie jesteś członkiem programu Platinum.

Jeśli masz status Silver lub Gold w programie Star Rewards, nie możesz zdobywać punktów poza Star Money Days. Jest WIELE innych sprzedawców detalicznych, którzy oferują swoim klientom / posiadaczom kart nagrody za każdy zakup dokonany w sklepie jako rodzaj nagrody lojalnościowej.

Dodatkowo, gdy w końcu zdobędziesz punkty, możesz je wykorzystać tylko w Macy’s. Mimo że Macy’s to dom towarowy z dość obszernym wyborem towarów, nie masz tyle swobody w korzystaniu z nagród, zwłaszcza gdy obowiązują ograniczenia.

Dzieje się tak nawet w przypadku programu zarobkowego 3-2-1 związanego z kartą American Express® firmy Macy. Jeśli zarabiasz na codziennych wydatkach, czy nie chciałbyś ich używać (w zasadzie) tak, jak chcesz?

Oczywiście karty Marcy mają również wyjątkowo wysokie APR, co oznacza, że ​​będziesz płacić duże odsetki, jeśli nie możesz spłacić salda w całości każdego miesiąca.

To prowadzi nas do dyskusji na temat niektórych alternatywnych kart kredytowych z nagrodami, które w zależności od twoich nawyków związanych z wydatkami, mogą oferować więcej „zwrot z każdej złotówki” niż karty Macy’s.

Alternatywne karty kredytowe z nagrodami (nasze zalecenia)

Chociaż otrzymanie 5% zniżki w sklepach Macy’s jest hojne, problem polega na tym, że musisz być członkiem Platinum (1200 $ + roczne wydatki), aby odblokować tę nagrodę.

Ale większym problemem jest to, że możesz wykorzystać swoje nagrody tylko w sklepach Macy’s . To restrykcyjne. I oczywiście, jak już kilkakrotnie wspominano – wysokie stawki RRSO nie są atrakcyjne!

Zamiast tego weź pod uwagę te karty kredytowe cashback, które oferują hojne bonusy powitalne i mają 0% wstępnej RRSO przez 15 miesięcy:

Ewentualnie, jeśli kochasz podróży (lub po prostu chcą podróżować więcej), Chase Sapphire Preferred® Karta jest powszechnie znany jako jeden z najlepszych kart nagrody podróży na rynku.

Aktualny bonus jest warta 625 $ , gdy wykupione kosztów podróży (loty, hotele, itp) przez Chase’a portalu podróży.

Dzięki tej karcie otrzymasz 1 punkt / 1 dolar wydany w sklepach Macy’s i poza nią, plus 2 punkty / 1 dolar wydany na WSZYSTKIE zakupy w restauracjach i podróżach (są to bardzo szerokie kategorie!)

Użyte mądrze punkty Chase, które zdobędziesz dzięki tej karcie, są bardzo cenne.

Ubieganie się o karty Macy’s

Potencjalni posiadacze kart mogą złożyć wniosek o wydanie karty kredytowej Macy w sklepie lub online.

Remember, only 1 application is submitted, and the Macy’s card you receive (basic vs. American Express) is based on your creditworthiness.

Neither Citibank nor Macy’s publicly lists the minimum credit score needed for approval on these cards. However, most credit card review sites agree that the Amex version of this card is a lot tougher to qualify for.

Your chances of a Macy’s Amex approval are improved (but not guaranteed) if your score is in the “good” range. Alternatively, the general consensus in regards to approval for the basic Macy’s card is having a “fair” credit score.

Remember, your Star Rewards status (Silver, Gold or Platinum) has nothing to do with your credit score or which card you get, but rather your spending on these cards after you are approved.

Login & Online (or App-Based) Account Management

Online Management

The platform for managing your Macy’s Credit Card or Macy’s American Express® Card is similar to many other online platforms across the board.

If you have never utilized this online account management option before, you must first create an account. Then, you need to activate your credit card.

Once these steps have been completed, you can simply choose “Sign In” for your future visits to manage your account.

Online management allows users quite a few options in regards to their account:

 • View account activity
 • View billing statements
 • Make a payment
 • Enroll in autopay
 • Set up paperless statements
 • Add your Macy’s Card to your “wallet”
 • Set up alerts
 • …and more

App-Based Management

As an alternative to online management, many cardholders may opt for utilizing Macy’s mobile app (Apple, Android).

In addition to utilizing the app to browse merchandise, make purchases, claim discounts, and more, the Macy’s app can be utilized to manage your credit card and your Star Rewards.

The app is actually reviewed really well in both the iTunes and Google Play app stores, so if you find this option easier than desktop or paper management, give it a shot.

Final Thoughts

The Macy’s credit cards and Star Rewards Program is quite convoluted in its structure, but once you break everything down it becomes easier to understand.

What’s important to remember is that the perks you’re getting aren’t directly tied to the credit card itself, but the combination of the card and your Star Rewards status (Silver, Gold, Platinum).

That being said, you do receive additional benefits simply from qualifying for the American Express version of this card namely, the 3-2-1 out-of-store rewards).

In general, this card could be beneficial to you as a shopper if you’re pretty loyal to Macy’s and you plan on reaching the Platinum Star Rewards Status. Otherwise, with Silver or Gold status, you’ll only earn points on specific days vs. everyday (a benefit many other rewards-based credit cards would offer).

Similarly, if you don’t have the American Express version of this card, you’ll only earn at Macy’s and can’t utilize your card anywhere else.

Another big “con” of these cards is the inflexibility of their rewards no matter which version you get, you can only utilize your hard-earned rewards at Macy’s stores, macys.com, and Macy’s Backstage. While Macy’s is a large department store with a wide variety of merchandise, you’re still pretty limited in your redemption options.

If you want a multitude of redemption options, look for a more general rewards-based credit card that offers the flexibility of cash-back or points (especially if they can transfer).

Lastly, if you’re interested in an American Express card and have the credit score to be approved for one, there are likely MUCH better options out there in terms of perks and rewards. So be sure you’re doing your research before you opt for this card!

Featured Image Credit: BravoKiloVideo / Shutterstock.com

Frequently asked questions

How does the Macy’s Credit Card work?

This depends on which Macy’s card you have, and the Star Rewards Program status at which you’re currently placed.

If you have a basic Macy’s Credit Card, it can only be used at Macy’s, macys.com, and Macy’s Backstage. With your card, if you’re a Silver or Gold Star Rewards program member, you will only earn points toward Star Money (1,000 points = $10) on Star Money Days. If you reach Platinum status, you will receive 5 points/$1 on every Macy’s purchase every day, plus bonus points on Star Money Days. It’s important to note that your Star Rewards status is not tied to which credit card you have, but how much you spend at Macy’s.

With Macy’s American Express® Card, cardholders will also earn Star Rewards points with extra out-of-store benefits including 3% back at restaurants, 2% at gas stations and supermarkets, and 1% back everywhere else American Express is accepted.

Regardless of which card you have, the rewards you earn will be presented as Star Money, which can only be redeemed at Macy’s, macys.com, or Macy’s Backstage.

Is the Macy’s Credit Card easy to get?

That depends on which Macy’s card you’re hoping to get approved for.

Prospective cardholders submit 1 application for a Macy’s card. The applicant is first considered for the American Express version of the card, which usually requires a good to excellent credit score. If the applicant is not approved for this version, they are then considered for the basic Macy’s store card. This card generally requires a fair to good credit score to be approved.

Does the Macy’s Credit Card have an annual fee?

No, neither the basic Macy’s store card nor the Macy’s American Express® Card has an annual fee.

You’ll want to be careful with the high purchase APR, however. At the time of writing this piece, the purchase APR was 26.99% variable, which can get cardholders into some trouble if they consistently carry a balance on their account. (See the Fees & Drawbacks section above for more details.)

Can I pay my Macy’s Credit Card in-store?

You have a number of options when paying your Macy’s credit card: in-store at any Macy’s register, online (you can also enroll in autopay), via the Macy’s mobile app, by mail, or by phone.

Which bank issue’s the Macy’s Credit Card?

The Macy’s credit cards (both the basic store card and the American Express card) are issued by Citibank.

Your feedback has been sent. Thank you!

We take your comments very seriously as they really help us to improve the site.

If you’d like to add a comment to this article and share your valuable feedback and opinions, please click here to leave your comment.

We really appreciate it!

– Alex & Erin

An error occurred please try again later

About Erin Miller

Disclaimer: Any comments listed below are not from the bank advertiser, nor have they been reviewed or approved by them. No responsibility will be taken by the bank advertiser for these comments.

8 comments

hello!!

My husband already has a Macy’s card, my question is – As his wife can I get my own card on the same bill?

Hi Jacqueline – Yes, Macy’s does allow for “authorized users” to be added to a current cardholder’s account.

Per their T&C: “You may request additional cards for authorized users. You must pay us for all charges made by authorized users. You must pay us even if you did not intend to be responsible for those charges. You must notify us to withdraw any permission you give to an authorized user to use your account.”

Macy’s FAQ on their Customer Service webpage states an authorized user/buyer can be added to a Macy’s Credit Card by contacting Customer Service via phone at 1-888-257-6757.

Hope this helps.

I have spent over the amount to get points, but I’m not receiving my points. What do I do? I also have a Macy’s card.

Hey Annette, we recommend reaching out to Macy’s directly to inquire on your points earning. They should be able to get the points credited to your account if all requirements are met.

I have the macys amex cc but on my bill it doesnt show a limit for cash advance. Just wondering why?

Is your cash advance limit set to $0? Or does it not show an option for a cash advance at all?

I never received my Thanks for Sharing rewards for the 2019-2020 season. Macy’s will not answer their phone or receive emails. I am thinking I will never see this reward.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy