Które karty kredytowe mogą pomóc mi w zbudowaniu kredytu biznesowego?

17 lutego 2021
Category: Wyniki Kredytowe

Dzielić

DzielićKtóre karty kredytowe mogą pomóc mi w zbudowaniu kredytu biznesowego?DzielićKarty kredytowe dla małych firm oferują niezliczone korzyści: bogate nagrody i karty z limitami, które są często wyższe niż w przypadku kart osobistych. Ponadto istnieje dodatkowa premia, której właściciele małych firm nie zawsze początkowo uznają: firmowa karta kredytowa może pomóc w zbudowaniu kredytu biznesowego.

W rzeczywistości zdobycie jednej z tych kart może pomóc w umieszczeniu Twojej firmy na mapie, jeśli chodzi o budowanie kredytu biznesowego, pod warunkiem, że wystawca karty przekazuje informacje komercyjnym agencjom kredytowym. Jednak nie wszystkie karty mają takie same zasady, jeśli chodzi o raportowanie do firmowych biur kredytowych i ważne jest, aby zrozumieć, jak każda z nich działa. (W osobnym artykule wyjaśniamy, w jaki sposób firmowe karty kredytowe mogą wpływać na kredyt osobisty właściciela firmy).

Zobacz, które firmowe karty kredytowe możesz przesłać do D&B

* Uzyskaj spersonalizowane dopasowanie firmowych kart kredytowych i dostęp do raportu kredytowego firmy po założeniu bezpłatnego konta Nav. Sprawdzanie nie wpłynie negatywnie na Twoje wyniki kredytowe.

Klikając „Zarejestruj się powyżej, potwierdzasz, że akceptujesz Regulamin, potwierdzasz otrzymanie naszej Informacji o polityce prywatności i zgadzasz się na jej warunki.

Jak dane firmowej karty kredytowej kończą się w raportach kredytowych

Istnieje wiele komercyjnych agencji kredytowych w Stanach Zjednoczonych. Dun & Bradstreet, Equifax i Experian należą do najbardziej znanych. Oddzielnie Small Business Financial Exchange (SBFE) służy jako repozytorium informacji o kredytach biznesowych dla swoich członków, do których należą główne instytucje finansowe i wszelkiego rodzaju pożyczkodawcy, którzy zapewniają finansowanie małym firmom.

SBFE nie opracowuje ani nie sprzedaje raportów kredytowych. Zamiast tego współpracuje z certyfikowanymi dostawcami SBFE, które są agencjami sporządzającymi sprawozdania kredytowe, którym wolno włączać informacje kredytowe zgłaszane do giełdy SBFE w raportach sprzedawanych członkom SBFE. Certyfikowani dostawcy SBFE to obecnie Dun & Bradstreet, LexisNexis i Equifax.

Raportowanie kredytu jest całkowicie dobrowolne. Żaden emitent nie jest zobowiązany do zgłaszania biurom informacji kredytowej, niezależnie od tego, czy są to informacje osobiste czy handlowe. Szczególnie w przypadku kredytów biznesowych znalezienie odpowiednich pożyczkodawców i dostawców może być trudne. Dlatego tego rodzaju informacje są ważne.

Skontaktowaliśmy się z głównymi wydawcami kart kredytowych i zapytaliśmy ich, gdzie przekazują dane dotyczące małych firm. Poniżej znajduje się tabela zawierająca wyniki. Należy zauważyć, że ze względu na model certyfikowanego dostawcy SBFE informacje zgłaszane do SBFE mogą być również zawarte w raportach opracowanych przez certyfikowanych dostawców SBFE.(Uwaga redaktora: ten wykres jest aktualny na dzień publikacji, ale zasady wydawcy mogą ulec zmianie).

Wskazówki dotyczące budowania kredytu biznesowego za pomocą kart kredytowych

Jeśli jednym z Twoich celów jest dobra zdolność kredytowa firmy, rozważ zakup firmowej karty kredytowej. Wielu przedsiębiorców uważa, że ​​ich firma musi być dobrze ugruntowana i opłacalna, aby się zakwalifikować, ale nie zawsze tak jest. Wydawcy kart są często bardziej zainteresowani osobistą oceną kredytową właściciela, który składa wniosek, i często biorą pod uwagę dochody z różnych źródeł, a nie tylko z samej firmy.

Aby zbudować silny kredyt biznesowy przy użyciu biznesowej karty kredytowej, upewnij się, że:

  1. Zapłać swoją kartę kredytową na czas.Historia płatności jest najważniejszym czynnikiem w osobistych ocenach kredytowych i może być jeszcze ważniejszym czynnikiem w przypadku biznesowych ocen kredytowych. Niektóre modele oceny zdolności kredytowej przedsiębiorstw opierają się prawie wyłącznie na historii płatności.
  2. Utrzymuj salda na niskim poziomie.Biznesowe raporty kredytowe różnią się od osobistych raportów kredytowych na kilka sposobów. Jednym z nich jest to, że emitenci zazwyczaj nie zgłaszają limitów kredytowych. W przeciwieństwie do osobistych ocen kredytowych, w których wykorzystanie długu jest oparte na saldzie w porównaniu z limitem kredytowym, w przypadku kredytu biznesowego saldo można porównać z najwyższym zgłoszonym saldem. W ten sposób Twoja firma może łatwiej wydawać się „zmaksymalizowana. Nie wszystkie modele punktacji kredytów komercyjnych będą oceniać wykorzystanie długu, ale gdy tak się dzieje, niższe salda mogą być korzystne.Często sprawdzaj kredyt. Innym sposobem, w jaki biznesowe raporty kredytowe różnią się od osobistych raportów kredytowych, jest to, że nie zawierają nazwy pożyczkodawcy (lub wystawcy karty). Gdy zaczniesz budować kredyt biznesowy, śledź raporty dotyczące kredytu biznesowego, aby zidentyfikować, kiedy zgłasza jedno z tych kont. Będziesz wtedy mógł śledzić, jak różne konta wpływają na Twoją historię kredytową.Karty kredytowe mogą być elastycznym i stosunkowo niedrogim sposobem pożyczania dla Twojej firmy i mogą oferować lukratywne nagrody, które zapewniają dodatkową wartość bez żadnych kosztów, gdy spłacasz saldo w całości. Podobnie jak w przypadku wszystkich rodzajów kredytów, chcesz być ostrożny i ostrożny, aby nie narażać finansów firmy na ryzyko. Możesz co miesiąc sprawdzić stan swojego kredytu biznesowego w Nav.

    Ten artykuł został pierwotnie napisany 6 lutego 2018 roku i zaktualizowany 30 stycznia 2020 roku.

    Oceń ten artykułTen artykuł ma obecnie 43 oceny ze średnią 4,5 gwiazdki.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy