Którą kartę kredytową Wells Fargo najłatwiej dostać

17 lutego 2021
Category: Fico Score

Każdy z doświadczeniem wie, jak trudno jest uzyskać kartę kredytową Wells Fargo w porównaniu z innymi pożyczkodawcami? Niedawno zostałem zatwierdzony przez Discover i zostałem zatwierdzony przez AMEX zeszłego lata. Szukam dobrej karty do transferu salda 0% APR, aby zarządzać saldem 10000 USD z innej karty o wyższym oprocentowaniu. I obecnie nie korzystam z banku z Wells Fargo.

Miałem z nimi szczęście na nowym cc około 3 miesiące temu, bankowałem z nimi od zawsze i mam dobry profil, sporo zapytań, złożyłem wniosek o Visa Rewards i zostałem zatwierdzony za 1000 $, zadzwoniłem do UW i zapytałem za 15 000 $ zajęło mi około 20 minut i zaakceptowali mnie na pełną kwotę. Po zatwierdzeniu pojawiła się również oferta bt.

Więc to naprawdę zależy od twoich relacji z nimi i od tego, jak silny jest twój profil.

 • Oznacz jako nowe
 • ZakładkaSubskrybujNiemySubskrybuj kanał RSSPermalinkWydrukowaćEmail do przyjacielaZgłoś nieodpowiednie treściNie życzyłbym nikomu karty WF. Zostałeś ostrzeżony.

 • Oznacz jako nowe
 • ZakładkaSubskrybujNiemySubskrybuj kanał RSSPermalinkWydrukowaćEmail do przyjacielaZgłoś nieodpowiednie treściNie życzyłbym nikomu karty WF. Zostałeś ostrzeżony.

  WF to moje najstarsze konto … chyba 9 lat. 2250 SL i nadal mieści się na tym samym limicie. To prawda, że ​​nie mam już z nimi powiązań bankowych, ale poza tym mój raport jest wolny od jakichkolwiek obraźliwych treści, a większość moich kont ma CL powyżej 15 tys.

 • Oznacz jako nowe
 • ZakładkaSubskrybujNiemySubskrybuj kanał RSSPermalinkWydrukowaćEmail do przyjacielaZgłoś nieodpowiednie treściMam krewnych, którzy mają kartę z Wells Fargo i nie jest to dla nich ani gwiezdne, ani straszne, to po prostu „meh.

  Jest kilka powodów, dla których warto rozważyć kartę z Wellsem. Jeśli masz u nich konto czekowe, możesz użyć swojej karty kredytowej jako konta do finansowania w rachunku bieżącym (chociaż jest to drogie, jeśli kiedykolwiek z niego korzystasz).

  Ponadto niektóre karty Wells zapewniają ochronę telefonu komórkowego, jeśli używasz karty do opłacenia rachunku. To prawda, że ​​wielu osobom nie wystarczy, aby wybiegło i złożyło podanie, ale dla niektórych może się to przydać.

  Wreszcie, zostało już wspomniane, ale Wells naprawdę lubi „relacje i jeśli nie nastąpiła ostatnia zmiana, musisz mieć już inne konto, aby móc złożyć wniosek online, w przeciwnym razie musisz odwiedzić oddział. Już samo to jest dla wielu osób popisem.

 • Oznacz jako nowe
 • ZakładkaSubskrybujNiemySubskrybuj kanał RSSPermalinkWydrukowaćEmail do przyjacielaZgłoś nieodpowiednie treści
 • Oznacz jako nowe
 • ZakładkaSubskrybujNiemySubskrybuj kanał RSSPermalinkWydrukowaćEmail do przyjacielaZgłoś nieodpowiednie treści@ baller4life napisał:

  Są niezwykle konserwatywne i jeśli zostaną zatwierdzone, ich ograniczenia zwykle nie rosną zbytnio. Bankowałem w Wells Fargo przez 10 lat, a oni nadal odmawiali mi kredytu, podczas gdy wszyscy inni dawali mi dziesiątki tysięcy dolarów kredytu. Zerwałem z WF w zeszłym roku! Dobra pozbycie się!

  Moim pierwszym doświadczeniem z „zanurzaniem stopy z powrotem w wodzie, kiedy zacząłem odbudowywać, było wystąpienie o kartę w Wells Fargo. Moja aplikacja została w trybie natychmiastowym odrzucona z powodu złych (nie ma tu wielkiej niespodzianki). Kilka miesięcy później dostałem „ofertę (wstępne zatwierdzenie) z USAA i zostałem z nimi zatwierdzony; Wyraźnie znalazłem się w lepszym miejscu.

  To ironiczne, że teraz, kiedy loguję się do mojego sprawdzania w Wells, rutynowo otrzymuję ofertę ubiegania się o ich kartę Visa ze stawką 22,24% (!), Ale po prostu klikam obok. Używam ich czeków tylko jako konta dodatkowego, a teraz mam znacznie silniejsze karty.

  Gdybym nadal używał ich do podstawowego sprawdzania, mógłbym (?) Uznać ich kartę po prostu za ochronę przed OD, ale nawet to byłoby coś, nad czym musiałbym naprawdę przemyśleć.

 • «Wstecz
  • 1
  • 2 Kolejny Produkty
  • Dom
  • Jak to działacennikPlany rodzinneUczyć się
  • Edukacja
  • SpołecznośćWsparcieBlogFirma
  • O nas
  • Warunki korzystaniaPolityka prywatnościProgram partnerskiPobierz naszą aplikacjęPodążaj za namiEdukacja kredytowa
  • Oceny kredytowe
  • Co to jest FICO Score?Wersje FICO ScoreJak obliczane są wynikiHistoria płatnościKwota długuDługość historii kredytowejMix kredytówNowy kredytRaporty kredytoweCo jest w twoim raporcieBiuraZapytaniaBłędy w raporcie?KalkulatoryPoznaj swoje prawaKradzież tożsamościFAQSłownikCopyright 2001- Fair Isaac Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone.

   WAŻNA INFORMACJA:

   Wszystkie produkty FICO ® Score udostępnione na myFICO.com zawierają FICO ® Score 8 i mogą zawierać dodatkowe wersje FICO ® Score. Twój pożyczkodawca lub ubezpieczyciel może użyć innego FICO ® Score niż wersje otrzymane od myFICO lub w ogóle inny rodzaj oceny kredytowej. Ucz się więcej

   FICO, myFICO, Score Watch, The Score That Matters i The Score That Matters są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi Fair Isaac Corporation. Raport kredytowy Equifax jest znakiem towarowym firmy Equifax, Inc. i jej spółek zależnych. Na Twoje wyniki FICO i stopy procentowe, które możesz otrzymać, wpływa wiele czynników. Fair Isaac nie jest organizacją napraw kredytową w rozumieniu prawa federalnego lub stanowego, w tym ustawy o organizacjach naprawy kredytu. Fair Isaac nie świadczy usług „naprawy kredytowej, porad ani pomocy w zakresie „odbudowy lub „ulepszenia Twojej historii kredytowej, historii kredytowej lub zdolności kredytowej. Strona internetowa FTC na kredyt.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy