Jak zamknąć przykładowy list z rachunku karty kredytowej

17 lutego 2021
Category: Imię I Nazwisko

Każdy, kto miał doświadczenie w branży finansowej, wie, jak irytujące może być zrobienie czegoś. To samo można powiedzieć o próbie zamknięcia konta kredytowego. Bez względu na to, ile razy dzwonimy, aby zamknąć konto, te miesięczne wyciągi nadchodzą.

W większości przypadków wyciągi te kończą się opłatą za usługę za brak aktywności konta lub opłatami za przywilej posiadania karty. Na szczęście istnieje sposób, aby zapewnić prawidłowe zamknięcie tych kont; pisemna dokumentacja.

Głównym powodem, dla którego większość firm obsługujących karty kredytowe nie zamyka konta przez telefon, jest brak pisemnej dokumentacji. Mówiąc najprościej, firmy mogą utrzymać twoje konto otwarte, jeśli nie masz pisemnego potwierdzenia. Mogą zaprzeczyć, że rozmowa telefoniczna kiedykolwiek istniała. Moja ulubiona odpowiedź brzmi: „Nie pokazujemy żadnych notatek na Twoim koncie. Więc najlepszym rozwiązaniem jest karta kredytowa Rezygnacja List.Wiele firm obsługujących karty kredytowe ma puste szablony takiej korespondencji. Jednak wykonują niesamowitą robotę, utrudniając ich znalezienie. Niemniej jednak napisanie skutecznego listu nie jest wyzwaniem. Chociaż jest kilka rzeczy, które muszą znajdować się na liście. Dzięki tym wymaganiom firma nie będzie miała wątpliwości co do zamiaru zamknięcia konta.

Oczywiście pierwszym wymaganiem jest data. Ta data oznacza, jak długo muszą zamknąć Twoje konto; ponieważ większość firm obsługujących karty kredytowe ma okres karencji na działania wewnętrzne. Kolejna informacja to nazwa działu, do którego należy dostarczyć pismo. Jeśli wymieniony jest nieprawidłowy dział, list może „zagubić się w tasowaniu. Nazwa i adres firmy obsługującej kartę kredytową znajdują się poniżej nazwy działu. Wcześniejsze

Podać swój numer konta w organizmie Po że ciało musi być napisana w pewnym słownictwa, które jest łatwe do zrozumienia i profesjonalny. Upewnij się również, że w treści znajduje się numer konta. Warto odnieść się do ostatniego zakupu; pokaże, jak długo karta była nieaktywna. Inna sprawa, upewnij się, że dokładnie określisz, kiedy chcesz zamknąć konto.Jeśli nie, to tylko kolejny sposób, w jaki firma może próbować utrzymać otwarte konto. Ostatnia część ciała powinna wymagać od nich potwierdzenia. To najlepszy sposób, aby upewnić się, że konto zostało poprawnie zamknięte.

Ponadto, jeśli zdarzy się, że otrzymasz wyciąg z opłatami, możesz je zakwestionować, jeśli masz potwierdzenie! Na koniec upewnij się, że się podpiszesz, wpisz swoje imię i nazwisko oraz podaj informacje kontaktowe. Bez podpisu list nic nie znaczy!

Postępuj zgodnie z tymi prostymi wskazówkami

Na koniec, o ile będziesz postępować zgodnie z tymi prostymi wskazówkami, nie powinieneś mieć problemów z zamknięciem tego konta karty kredytowej. Pismo o anulowaniu karty kredytowej poinformuje firmę, że myślisz o interesach, i powstrzyma te bezsensowne opłaty. Poniżej znajduje się przykładowy list, którego możesz użyć. Zawiera wszystkie informacje niezbędne do zamknięcia konta. Powodzenia!

Pismo o anulowaniu karty kredytowej Przykładowe

imię i nazwisko

posiadacza karty Adres posiadacza karty

Miasto, stan, kod pocztowy

DATA Obsługi Klienta karta firmowa Nazwy firmy Adres Miasto, Stan i Kod pocztowy

RE: Anulowanie mojej karty kredytowej – NUMBER

Szanowny Panie, Szanowna Pani:

Celem tego listu jest pisemne powiadomienie o natychmiastowym zamknięciu konta mojej karty kredytowej.

Zamknij następujące konto:

Numer konta: _________________

Ostatnie obciążenie tego konta dokonane przeze mnie lub autoryzowane przeze mnie miało miejsce w dniu (nazwa sprzedawcy) w dniu (data) w wysokości ______ USD.

Ponadto wyślij mi pisemne potwierdzenie, że moje konto zostało zamknięte.

Dziękuję za szybkie zajęcie się tą sprawą.

(Twój podpis)

(Twoje wpisane imię i nazwisko)

(Twój adres)

(Twój numer telefonu / adres e-mail)

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy