Finansowanie używanych samochodów Carvana: przegląd 2020

17 lutego 2021
Category: Twoja Zdolność

Carvana zapewnia finansowanie używanych samochodów, które sprzedaje i przyjmuje pożyczkobiorców ze złym kredytem.

Wiele lub wszystkie przedstawione tutaj produkty pochodzą od naszych partnerów, którzy nam wynagradzają. Może to mieć wpływ na to, o jakich produktach piszemy oraz gdzie i jak produkt pojawia się na stronie. Nie ma to jednak wpływu na nasze oceny. Nasze opinie są naszymi własnymi.

Nasze podejściePodsumowanie: najlepsze rozwiązanie dla kupujących używane samochody, które chcą mieć proste zakupy i finansowanie online.

na stronie internetowej Carvany

Carvana – pożyczka na zakup

na stronie internetowej Carvany

Min. Ocena kredytowaSzac. KWIKwota pożyczkiZa I przeciwBrak wymogu minimalnej zdolności kredytowej.

Dokonaj wstępnej kwalifikacji za pomocą miękkiej kontroli kredytowej.

Finansuje pojazdy sprzedawane wyłącznie za pośrednictwem Carvana.

Oferuje okres kredytowania powyżej 60 miesięcy.

Porównaj z innymi pożyczkodawcamiMin. Ocena kredytowaMin. Ocena kredytowaMin. Ocena kredytowaSzac. KWISzac. KWISzac. KWIKwota pożyczkiKwota pożyczkiKwota pożyczkiPełna recenzjaAby przejrzeć Carvana, NerdWallet zebrał i porównał ponad 15 punktów danych z innymi pożyczkodawcami, którzy poszukują tego samego klienta lub oferują podobny produkt.

Carvana jest pionierem unikalnego modelu sprzedaży detalicznej, który może zrewolucjonizować sposób sprzedaży używanych samochodów. Możesz wybrać samochód z magazynu obejmującego ponad 20000 samochodów, wybrać warunki finansowania i wypełnić dokumenty online.

Firma sprzedaje używane pojazdy, przeważnie o niskim przebiegu, które przechodzą kontrolę 150-punktową i są dostarczane z bezpłatnym raportem historii pojazdu CarFax.

Ceny Carvany nie podlegają negocjacjom, ale wydają się zgodne z cenami Kelley Blue Book dla certyfikowanych używanych samochodów w bardzo dobrym stanie. Dodatkowo Carvana akceptuje niektóre wymiany na rynkach lokalnych.

Firma twierdzi, że udziela kredytów klientom o szerokim zakresie profili kredytowych, w tym nabywcom samochodów ze złym kredytem (od 300 do 629 FICO), którzy mogą mieć problemy z uzyskaniem pożyczek od tradycyjnych dealerów i pożyczkodawców. Carvana nie ma minimalnej zdolności kredytowej; jednakże musisz zarabiać co najmniej 833 USD miesięcznie i nie mieć żadnych aktualnych bankructw.

Kupujący samochody mogą otrzymać wstępnie kwalifikowane oferty finansowania z zapytaniem o kredyt miękki, co nie obniży ich oceny kredytowej, co czyni je dobrym dla kupujących. Chociaż większość klientów finansujących zakup korzysta z Carvana, możesz również zapłacić gotówką lub finansować od zewnętrznego pożyczkodawcy.

Oprocentowanie kredytów samochodowych Carvana

Najniższe oprocentowanie oferowane przez Carvana przy zakupie pożyczek jest dostępne tylko wtedy, gdy masz doskonały kredyt (minimum 720 FICO).

Jeśli twoja zdolność kredytowa jest niższa niż gwiezdna, twoje oprocentowanie będzie wyższe. Oznacza to, że Twoja miesięczna rata będzie większa iz czasem będziesz płacić większe odsetki. Jeśli znasz swoją zdolność kredytową, możesz zorientować się, do jakiej stawki możesz się kwalifikować.

Możesz skorzystać z kalkulatora pożyczki samochodowej NerdWallet, aby zobaczyć szacowane miesięczne płatności i łączne odsetki zapłacone za pożyczkę samochodową na podstawie zakresu Twojej oceny kredytowej.

Aplikowanie do Carvany

Do wstępnej kwalifikacji nie jest wymagane żadne twarde zapytanie kredytowe.

Decyzja o kwalifikacji wstępnej w ciągu kilku minut; do ostatecznego zatwierdzenia wymagane jest więcej informacji i mocne pociągnięcie.

Wstępnie zakwalifikowane warunki finansowania ważne przez 45 dni.

Brak opłaty za zgłoszenie, opłaty za rozpoczęcie lub kary przedpłaty. Podmiot obsługujący pożyczki Carvany może pobierać opłaty za opóźnienia.

Carvana nie zezwala na współsygnatariuszy ani współwnioskodawców.

Ograniczenia Carvana

Finansowanie dostępne tylko dla pojazdów Carvana.

Kandydat musi mieć ukończone 18 lat.

Brak aktualnych bankructw.

Minimalny dochód: 833 USD miesięcznie.

Maksymalny okres kredytowania: 72 miesiące. (NerdWallet nie zaleca pożyczek dłuższych niż 36 miesięcy na używane samochody i 60 miesięcy na nowe samochody.)

Finansowanie Carvana jest niedostępne na Alasce i Hawajach.

Samochody dostarczone do tej pory w 48 stanach; Carvana dostarczy na Alaskę i Hawaje, chociaż opłaty za dostawę będą prawdopodobnie zbyt wysokie.

Więcej od Carvany

Dostawa: Carvana dostarcza swoje pojazdy bezpłatnie do rosnącej listy miast lub za opłatą, która zależy od Twojej lokalizacji. Możesz również odebrać samochód z „automatu Carvana. Jeśli lecisz do miasta odbioru, Carvana dofinansuje do 200 USD za przelot i odbierze Cię z lotniska.

Polityka zwrotów: Wszystkie pojazdy sprzedawane przez Carvana są objęte siedmiodniową gwarancją zwrotu pieniędzy. W tym czasie klienci mogą zwrócić samochód, otrzymać zwrot zadatku i wycofać kredyt przed dokonaniem pierwszej płatności. Opłaty za dostawę nie podlegają zwrotowi i sprawdź drobnym drukiem, ponieważ możesz być odpowiedzialny za dodatkowe opłaty za przebieg.

Zamiany: Carvana akceptuje zamiany (nawet jeśli nie kupisz jednego z jej pojazdów) i poda cenę za Twój samochód, jeśli podasz tablicę rejestracyjną lub numer identyfikacyjny pojazdu. W obszarach objętych bezpłatną dostawą Carvana przeprowadza ostateczną kontrolę przy odsprzedaży po dostarczeniu zakupionego samochodu.

Gwarancje i inne produkty: Wszystkie pojazdy Carvana są objęte 100-dniową (4189 mil) ograniczoną gwarancją. W przypadku niektórych samochodów kupujący mogą również kupić CarvanaCare, rozszerzoną gwarancję. Carvana oferuje również ubezpieczenie od luk w niektórych stanach.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy