Dlaczego warto szukać akcji wychodzących z „dużej bazy”

17 lutego 2021
Category: Jeśli Chcesz

Dzisiaj pokażę wam taktykę handlową tak prostą, a jednocześnie tak niezawodną, ​​że pozwoli wam przewidzieć, kiedy niektóre akcje wzrosną z wielodniowym, a nawet tygodniowym wyprzedzeniem.

Opanuj tę taktykę, a poczujesz się, jakbyś miał „kod do rynków. Pokażę ci dokładnie, jak to działa. Krótko mówiąc, chcesz zidentyfikować akcje, które wychodzą z „bazy.

Akcja stanowi podstawę, gdy jest przedmiotem obrotu w wąskim przedziale cenowym przez pewien okres czasu. Innymi słowy, akcje nie ulegają awarii i nie powiększają się (jeszcze).

Zasadniczo jest to handel „bokiem. Wiele osób lekceważy akcję cenową na boki.

Myślą, że to „ziemia niczyja. Miejsce, w którym pieniądze po prostu stoją. Skupiają się tylko na wykresach, które pokazują duże ruchy w górę lub w dół. To duży, kosztowny błąd.

Powinieneś nauczyć się kochać Sideways Price ActionJestem bardzo zainteresowany akcjami, które tworzą „duże bazy. Innymi słowy, akcje, które handlują bokiem przez długi czas.

Czemu? Silna baza często służy jako platforma startowa do gwałtownego ruchu, w którym akcje skaczą o 30–50% wyżej w ciągu tygodni, a czasem w ciągu dni.

Im więcej czasu spędza na wykrawaniu podstawy, tym wyższy jest wzrost. Przekonałem się, że największe ruchy przychodzą dobrze, gdy kolba zaczyna wychodzić z mocnej podstawy.

Pelosi mówi, że rozmowy dotyczące bodźców toczą się „bardzo wolnoHouse przepuszcza rachunek za bodźce w wysokości 2,2 biliona dolarów, ale to nie oznacza 1200 dolarów czeków i więcej zasiłków dla bezrobotnych jest w drodzeAkcje Palantiru wyglądają atrakcyjnie po 9 USD, ale istnieją dwa kluczowe problemyNa początku tego roku zaprezentowała się dokładnie taka konfiguracja. Patrzysz na wykres, który pokazaliśmy naszym subskrybentom premium w pilnym alercie 27 kwietnia.

Źródło: Thomson Reuters

Fastly (FSLY) jest firmą zajmującą się infrastrukturą internetową i pionierem „przetwarzania brzegowego. Wiele największych i najbardziej rewolucyjnych firm na świecie używa Fastly do szybkiego i bezpiecznego dostarczania treści cyfrowych użytkownikom na całym świecie.

Nie tylko znajdował się w czołówce jednego z naszych ulubionych trendów, ale jego wykres pokazał nam, że po latach bocznych ruchów cenowych nadszedł czas, aby pociągnąć za spust.

Jak widać, Fastly „rzeźbił bazę przez 12 miesięcy, zanim zaczął wspinać się wyżej. Jak powiedzieliśmy naszym subskrybentom, ta akcja sugerowała, że ​​Fastly „może być w początkowej fazie dużego ruchu w górę.

I tak właśnie się stało. Niecałe 2 tygodnie później wybuchł szybko : szybując o 47% w ciągu zaledwie jednego dnia.

Teraz zebranie 47% zysków w jeden dzień nie jest typowe. Ale jest to możliwe, jeśli polujesz na akcje, które wykroiły silne bazy. Jak widać, Fastly nie poprzestało na tym.

Ryczał wyżej. Po roku „siedzenia na platformie startowej Fastly wystartował z niepowstrzymaną siłą.

Jeśli chcesz znaleźć kolejnego wielkiego zwycięzcę, polecam skorzystanie z tego niezawodnego narzędziaPoszukaj światowej klasy akcji, takich jak Fastly, która tworzy długoterminową bazę. I rzucić się, gdy akcje z powodzeniem wydostaną się z bazy. To takie proste.

Pobierz nasz raport „The Great Disruptors: 3 Breakthrough Stocks set to double your money . Akcje te zapewnią Ci 100% zysków, ponieważ mają wpływ na całe branże. Pobierz bezpłatną kopię tutaj.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy