Członkostwo w BECU

17 lutego 2021
Category: Swoją Zdolność

Jesteśmy związkiem kredytowym, instytucją finansową typu non-profit, która z dumą obsługuje naszą społeczność i członków od ponad 75 lat. Dowiedz się więcej o BECU, naszych korzyściach i wartościach oraz o tym, czego potrzebujesz, aby otworzyć konto i ubiegać się o członkostwo. Proszę rozważyć umówienie się na wizytę przed wizytą.

Aby pomóc w utrzymaniu bezpiecznych warunków dla naszych członków i personelu, liczba osób w naszych ośrodkach jest ograniczona.

 • Zostań członkiem BECU, otwierając bezpłatny udział członkowski, korzyść członkowską lub konto oszczędnościowe Early Saver
 • Złóż wniosek online lub osobiście w jednej z ponad 50 lokalizacji BECU
 • Mieszkaj, pracuj, oddawaj cześć lub chodź do szkoły w stanie Waszyngton i wybierz hrabstwa Idaho
 • Mieszkaj lub pracuj w wybranych hrabstwach Oregonu
 • Należy do innych wybranych stowarzyszeń
 • Numer ubezpieczenia społecznego lub indywidualny numer identyfikacyjny podatnika
 • Ważny dowód tożsamości wydany przez rząd USA (prawo jazdy lub dowód tożsamości wydany przez stan)
 • Informacje kontaktowe, takie jak adres i numer telefonu

Rozwiń Informacje o BECU

Założona w 1935 roku przez grupę pracowników Boeinga, niewielka grupa ludzi chciała pomóc ludziom w zakupie narzędzi potrzebnych do zatrudnienia podczas Wielkiego Kryzysu. Ponad 80 lat później BECU nadal kieruje się filozofią unii kredytowych „ludzie pomagają ludziom.

Żyjemy i pracujemy w tej społeczności. Jesteśmy dumni, że możemy zakasać rękawy i pomóc lokalnym firmom, szkołom, artystom, sportowcom i uczniom. Nasi pracownicy mają 12 godzin płatnego czasu wolnego tylko po to, by zostać wolontariuszem. Udostępniając innym środki finansowe i rzeczowe, budujemy i wzmacniamy nasze społeczności.

Głosy naszych członków są cennym źródłem informacji. Wiele naszych produktów, usług i pomysłów na procesy pochodzi od samych członków! Naszym priorytetem jest wysłuchanie opinii naszych członków. Przeprowadzamy nawet kwartalne ankiety mierzące satysfakcję i lojalność członków, pytając „jakie jest prawdopodobieństwo, że polecisz BECU znajomemu lub koledze? W 2019 roku wynik BECU w ankiecie wyniósł ponad 80%, znacznie powyżej średniej instytucji finansowej wynoszącej 35%.

Rozwiń Poznaj korzyści

Porozmawiajmy o korzyściach dla unii kredytowej.

Jako niekomercyjna spółdzielnia finansowa zwracamy członkom zyski w postaci niższych opłat, lepszych stawek i (bezpłatnej) edukacji finansowej. Oferujemy bezpłatne sprawdzenie brak opłat za utrzymanie i brak minimalnych sald .

Rabaty społecznościowe

Współpracujemy ze społecznością, aby oferować naprawdę atrakcyjne zniżki dla członków. Wydarzenia sportowe, pokazy domowe, pokazy samochodowe, lokalne targi – nasz zespół ciężko pracuje, aby znaleźć dla Ciebie świetne oferty społecznościowe.

Nagradzamy dobry kredyt

Każdego roku sprawdzamy konta naszych członków pod kątem możliwości oszczędzania pieniędzy. W ramach tych starań okresowo oceniamy zdolność kredytową każdego członka posiadającego kartę kredytową, linię kredytową, pożyczkę osobistą, pożyczkę samochodową, pożyczkę na łódź lub pożyczkę na samochód kempingowy w BECU. Jeśli dostatecznie poprawiłeś swoją zdolność kredytową, dokonałeś terminowych płatności, a Twoje konto ma dobrą opinię, możesz uzyskać lepszą stawkę (jeśli nie otrzymujesz już najniższej opublikowanej stawki). Kto jeszcze to robi?!

Edukacja finansowa

Inteligentne zarządzanie pieniędzmi nie powinno być dobrze strzeżoną tajemnicą. Częścią naszej misji jest rozpowszechnianie informacji o zarządzaniu finansami członków i ich poprawianiu. Oferujemy bezpłatne kontrole stanu zdrowia, liczne (bezpłatne) seminaria i seminaria internetowe oraz coroczne spotkania członków. Niezależnie od tego, czy chodzi o zakup pierwszego domu, oszczędzanie na studia, czy spłatę długu, pokażemy Ci, jak to zrobić.

Zwiń, co musisz złożyć

Złóż wniosek online lub osobiście

Złożenie wniosku online zajmuje 10-15 minut. Będziesz potrzebować dostępu do następujących dokumentów:

 • Numer ubezpieczenia społecznego lub indywidualny numer identyfikacyjny podatnika
 • Ważny dowód tożsamości wydany przez rząd Stanów Zjednoczonych, taki jak prawo jazdy lub dowód tożsamości wydany przez stan
 • Informacje kontaktowe, takie jak adres i numer telefonu. Możesz zostać poproszony o dostarczenie dodatkowej dokumentacji, takiej jak rachunek za media, aby potwierdzić adres.

Dodatkowo możesz zmienić tylko w czterech krokach – przekonaj się sam dzięki naszej przydatnej liście kontrolnej przełączania.

Chcesz dołączyć osobiście? Proszę umówić się na spotkanie. Takie postępowanie pomaga nam ograniczyć liczbę osób w naszych ośrodkach i zapewnić bezpieczne warunki dla naszych członków i personelu.

Czy jesteś gotowy, aby dołączyć do jednej z wiodących spółdzielczych kas pożyczkowych w kraju?

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy