Co to jest pożyczka pod zastaw domu na remont?

17 lutego 2021

Zwiększ swoją moc pożyczkową, aby rozwiązać wszystkie te ulepszenia domu już dziś

Pożyczki pod zastaw domu na remont są najmądrzejszymi sposobami finansowania przez właścicieli całych projektów remontowych. Jednak większość właścicieli domów jest całkowicie nieświadoma, że ​​one istnieją i jak działają. Ale nie martw się, zanim skończysz czytać ten post, będziesz wiedział wszystko, co trzeba wiedzieć o pożyczkach na remont domu i dlaczego są one najlepszym sposobem na sfinansowanie projektu remontu domu.

Co sprawia, że ​​pożyczka pod zastaw domu na remont jest tak niesamowita? Istnieją dwie podstawowe korzyści:

 1. W przeciwieństwie do tradycyjnych pożyczek pod zastaw domu, pożyczki na remont domu opierają się na tym, jaka będzie wartość twojego domu PO renowacji. Ten kluczowy czynnik znacznie zwiększa, ile możesz pożyczyć na remont.
 2. Nie musisz refinansować swojego pierwszego kredytu hipotecznego pożyczką na remont domu. Przy tak wielu ludziach, którzy mają zablokowane fantastycznie niskie oprocentowanie kredytów hipotecznych, refinansowanie do wyższej stopy procentowej jest ostatnią rzeczą, na którą wielu ludzi ma ochotę.Spójrzmy na prosty przykład:

  Poznaj rodzinę Jenkins. Jenkins chcą ulepszyć dom, który będzie kosztował 250 000 dolarów. Kupili swój dom około 5 lat temu, a teraz są gotowi do dwupiętrowej rozbudowy i przebudowy kuchni, o której dyskutowali od lat.

  Wartość ich domu wynosi dziś 500 000 USD, a ich niespłacony kredyt hipoteczny wynosi 350 000 USD.

  • Renowacja: 250 000 USD
  • Obecna wartość domu: 500 000 USDAktualny kredyt hipoteczny: 350 000 USDTeraz porównajmy, ile mogliby pożyczyć z typową pożyczką pod zastaw domu (zobacz pierwszy słupek poniżej) z tym, co mogą pożyczyć w ramach kredytu na remont domu (drugi słupek poniżej).

   Pożycz 5x więcej dzięki pożyczce na renowację

   Tak, dobrze czytasz ten wykres. Pożyczka pod zastaw domu na remont pozwala Jenkinsowi pożyczyć 5x więcej! Co najważniejsze, mogą pożyczyć pełną kwotę na remont. Przy tradycyjnych opcjach pożyczki na ulepszenie domu Jenkins byłby krótki o 200 000 $!

   Więc co dokładnie się tutaj dzieje? Wszystko sprowadza się do różnicy między wykorzystaniem bieżącej wartości domu a przyszłą wartością domu. Jenkins wprowadzają duże ulepszenia w swoim domu, więc oczywiście wartość ich domu wzrośnie.

   Wartość bieżąca a wartość po renowacji

   Jeśli chodzi o tradycyjne pożyczki pod zastaw domu, magiczna liczba wynosi zwykle 80%, co oznacza, że ​​możesz pożyczyć do 80% wartości domu.

   A więc przy obecnej wartości 500 000 USD 80% = 400 000 USD. Ale Jenkins mają niespłacone saldo kredytu hipotecznego w wysokości 350 000 USD, więc 400 000 USD minus 350 000 USD = 50 000 USD. Tak więc, korzystając z produktów pożyczkowych, które wykorzystują bieżącą wartość domu, Jenkins może pożyczyć tylko 50 000 USD.

   Teraz porównajmy to z przyszłą wartością domu, 750 000 dolarów.

   80% z 750 000 $ = 600 000 $. A kiedy odejmiesz niespłacone saldo kredytu hipotecznego w wysokości 350 000 $ od 600 000 $, Jenkins może otrzymać 250 000 $ na remont!

   I masz to. Biorąc pod uwagę przyszłą wartość 750 000 USD, Jenkins są gotowi spełnić swoje marzenia o renowacji. Nie tylko są w stanie sfinansować cały projekt, ale mogą to zrobić bez konieczności refinansowania swojego wspaniałego pierwszego kredytu hipotecznego i utraty niższego oprocentowania, tak jak w przypadku tradycyjnego kredytu budowlanego. Zrób kolejny krok w kierunku remontu domu, sprawdzając, czy Twój projekt się kwalifikuje.

   Jeszcze pięć rzeczy, które powinieneś wiedzieć o pożyczkach na remont:
   1. NAJNIŻSZE CENY! Pożyczka pod zastaw domu po renowacji ma takie same stawki, jak tradycyjna pożyczka pod zastaw domu. W porównaniu z pożyczkami osobistymi, kartami kredytowymi lub refinansowaniem kredytu hipotecznego na wyższe oprocentowanie, pożyczki pod zastaw domu na remont są najtańszym sposobem finansowania remontu.
   2. NIŻSZE OPŁATY! Podobnie jak tradycyjna pożyczka pod zastaw domu, pożyczki na remont domu mają niewiarygodnie niskie opłaty w porównaniu z pierwszymi hipotekami. A ponieważ RenoFi współpracuje ze spółdzielniami pożyczkowymi, nasze pożyczki pod zastaw domu na remont mają najniższe opłaty w branży! WYBIERZ TERMIN! Podobnie jak w przypadku tradycyjnej pożyczki pod zastaw domu, możesz wybrać okres 5, 10, 15 lub 20 lat. PRACE DLA PROJEKTÓW WSZYSTKICH WIELKOŚCI. W przeciwieństwie do pożyczki budowlanej, która sprawdza się tylko w przypadku dużych projektów remontowych, z frustrującymi okresami losowania i żmudnymi formalnościami – których kontrahent również nie pokocha, pożyczka pod zastaw domu na remont jest dobrą opcją na coś tak prostego, jak wykończenie piwnicy (25 tys. 50 000 $) aż do całkowitej przebudowy domu (250 000- 500 000 $ +). NIE CZEKAJ DO OSTATNIEJ MINUTY. Chociaż te pożyczki są łatwiejsze niż pierwszy kredyt hipoteczny, nadal wymagają ustawiania kaczek z rzędu. Zamknięcie tych pożyczek zajmuje średnio od 3,5 do 5 tygodni. Aby zachować bezpieczeństwo, zalecamy rozpoczęcie tego procesu na 6 tygodni przed rozpoczęciem projektu renowacji.Więc przejrzyjmy. Dzięki pożyczce pod zastaw domu na remont możesz zwiększyć swoją zdolność pożyczkową w oparciu o wartość domu po renowacji i cieszyć się niższymi miesięcznymi płatnościami, stałym oprocentowaniem i niższymi opłatami – wszystko w przypadku projektów o dowolnej wielkości i skali. Całkiem niesamowite, prawda?

    W rzeczywistości istnieje 5 różnych rodzajów pożyczek na remont! W naszym następnym poście zespół RenoFi przeprowadzi Cię przez szczegóły każdego z nich. Zobacz rankingi pożyczek na renowację, od najlepszych do najgorszych! Aby omówić swój projekt lub pomóc znaleźć pożyczkodawcę, skontaktuj się z nami już dziś!

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy