600-650 kart kredytowych Credit Score

17 lutego 2021
Category: Najlepsze Karty

Ocena kredytowa 600 – 650 jest uważana za średnią. Nadal masz dobre opcje, choć są one bardziej ograniczone. Oto najlepsze karty kredytowe zapewniające uczciwy i przeciętny kredyt.

 • Co to jest ocena kredytowa 600-650?

 • Zwrot gotówki: Karta kredytowa Capital One® QuicksilverOne® Cash Rewards

  Brak opłaty rocznej: karta kredytowa Capital One® Platinum

  Odbuduj Kredyt: Kredyt Jedna Wiza Platynowa

  Karta sklepowa: Walmart Mastercard

  Słabszy kredyt: odkryj, że jest bezpieczny

  Mała firma: Capital One® Spark® Classic dla firmCo to jest ocena kredytowa 600-650?Ocena kredytowa między 600 a 650 jest uważana za solidną Średnia ocena. Wynik w tym zakresie może oznaczać:

  • Krótsza historia kredytowa 1 rok.

  • Spóźniona płatność lub dwie.

   Czasami niosąc równowagę.W tym zakresie kredytowym nie kwalifikujesz się do kart premium. Ale nadal istnieją opcje kart z nagrodami. To, do czego możesz się kwalifikować, zależy od Twojej historii kredytowej.

   Twój wynik może znajdować się w tym przedziale, ponieważ masz krótką historię kredytową. Ale jeśli masz pozytywne czynniki, takie jak ogólny niski dług, dobry dochód i terminowe płatności, możesz zostać zatwierdzony do lepszych kart.

   Z drugiej strony, jeśli Twój wynik spadł do tego przedziału z powodu opóźnionych płatności, Twoje opcje mogą być bardziej ograniczone do kart zabezpieczonych lub sklepowych.

   Oto nasze najczęściej polecane karty dla osób z przeciętnym kredytem.

   Zwrot gotówkiCapital One QuicksilverOne

   Jeśli Twój wynik kredytowy jest bliski 650, Capital One QuicksilverOne to karta nagród gotówkowych dla osób ze średnim kredytem. Otrzymujesz zryczałtowany zwrot gotówki za każdy zakup, ale obowiązuje opłata roczna.

   Trudno jest znaleźć karty z nagrodami dla niższych wyników kredytowych, więc jest to świetna opcja. Jeśli wydasz co najmniej 217 USD miesięcznie na kartę kredytową, Twoje nagrody będą przewyższały roczną opłatę.

   Capital One QuicksilverOne zarabia 1,5% zwrotu gotówki za wszystkie zakupy. Po terminowej realizacji pierwszych 5 miesięcznych płatności możesz kwalifikować się do otrzymania wyższego limitu kredytowego. Opłata roczna wynosi 39 USD.

   Brak opłaty rocznejCapital One Platinum

   Capital One Platinum to dobra początkowa karta kredytowa. To podstawowa karta kredytowa bez dzwonków i gwizdków. Nie ma żadnych nagród ani wstępnej RRSO, ale także nie ma opłaty rocznej.

   Ta karta pozwala osobom z krótszą historią kredytową lub niższymi wynikami otrzymać niezabezpieczoną kartę kredytową. Możesz go użyć do zbudowania kredytu, a później uaktualnienia do karty nagród.

   Capital One Platinum oferuje kartę kredytową bez opłaty rocznej osobom z uczciwym kredytem. Możesz uzyskać dostęp do wyższego limitu kredytowego po terminowej płatności pierwszych 6 miesięcznych płatności.

   Odbuduj kredytKredyt Jeden kredyt Platinum Visa Jeden Platynowy

   kredyt daje Ci drugą szansę w przypadku problemów z kredytem. Ma niższe wymagania dotyczące homologacji. Limit kredytu zaczyna się od 300 USD i może wzrosnąć do 3000 USD.

   Oferuje nagrody pieniężne. Na podstawie swojej zdolności kredytowej zakwalifikujesz się do jednego z 6 programów nagród. Przykładem jest 1% zwrotu gotówki za gaz, artykuły spożywcze i usługi telekomunikacyjne.

   Istnieje jednak roczna opłata w wysokości od 0 do 99 USD, w zależności od posiadanego kredytu. Jeśli masz złe oceny, możesz dużo płacić tylko za użycie karty kredytowej. Ale uzyskasz dostęp do linii kredytowej bez konieczności korzystania z zabezpieczonej trasy karty.

   Karta sklepowa: Walmart MastercardJeśli Twój wynik jest bliski 600, możesz kwalifikować się do otrzymania karty sklepowej, ponieważ mają one zwykle znacznie niższe wymagania kredytowe.

   Walmart Mastercard nadal umożliwia korzystanie z karty kredytowej wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Mastercard.

   Słabszy kredyt: odkryj, że jest bezpiecznyDla osób z obraźliwymi znakami w raporcie kredytowym najlepszym rozwiązaniem jest prawdopodobnie zabezpieczona karta kredytowa.

   Zabezpieczone karty kredytowe nie wymagają do zatwierdzenia historii kredytowej. Zamiast tego wymagają depozytu zabezpieczającego, który zwykle stanie się Twoim limitem kredytowym. Następnie możesz normalnie dokonywać zakupów i opłacać rachunki. Gdy dokonujesz płatności, zgłasza się do 3 biur kredytowych, aby pomóc Ci zbudować kredyt.

   Po 6 miesiącach do 1 roku terminowych płatności możesz przejść na niezabezpieczoną kartę. Otrzymasz zwrot depozytu, jeśli Twoje konto będzie miało dobrą opinię.

   Odkryj to, że Secured Card raportuje do 3 głównych biur kredytowych, aby pomóc Ci zbudować lub odbudować kredyt przy odpowiedzialnym użytkowaniu. Zmienna APR tej zabezpieczonej karty kredytowej wynosi 22,99%. Minimalna zwrotna kaucja wynosi 200 USD (do kwoty, którą akceptuje Discover), a Twoja linia kredytowa jest równa wysokości depozytu. Począwszy od 8 miesięcy, Discover będzie przeprowadzać automatyczne comiesięczne przeglądy na podstawie odpowiedzialnego zarządzania wszystkimi Twoimi kartami kredytowymi i pożyczkami, aby sprawdzić, czy kwalifikujesz się do przejścia na niezabezpieczoną linię kredytową.Swoją ocenę kredytową FICOzobaczyszbezpłatniena wyciągu miesięcznym i na koncie online. Nie ma opłaty rocznej.

   Ale tutaj robi się interesująco. Karta kredytowa Discover it® Secured oferuje nagrody: zwrot gotówki w wysokości 2% na stacjach benzynowych i restauracjach (do 1000 USD w połączonych zakupach w każdym kwartale); 1% zwrotu gotówki za inne zakupy. Jako promocja dla nowych posiadaczy kart, Discover dopasuje cały zwrot gotówki, który zarobiłeś pod koniec pierwszego roku.

   Mały biznesCapital One Spark Classic

   Nie ma zbyt wielu opcji dla właścicieli małych firm ze średnim osobistym kredytem. Capital One Spark Classic for Business jest przeznaczony specjalnie dla średnich kredytów i oferuje nagrody w postaci zwrotu gotówki.

   Capital One Spark Classic oferuje 1% zwrotu gotówki przy każdym zakupie. Ta karta jest przeznaczona dla właścicieli firm ze średnim kredytem. Nie ma opłaty rocznej.

   PodsumowanieTwoje opcje są bardziej ograniczone w zakresie wyników 600 – 650. To, do czego możesz się kwalifikować, będzie w dużej mierze zależeć od tego, czy masz obraźliwe uwagi w swoim raporcie kredytowym. Możesz kwalifikować się do otrzymania lepszych kart, jeśli masz inne pozytywne czynniki, takie jak wysoki dochód lub brak nieodebranych płatności.

   Ten zakres oceny kredytowej wymaga wielu ulepszeń. Płać na czas i zmniejszaj zadłużenie karty kredytowej. Wkrótce będziesz mógł przejść na lepszą kartę nagród.

   Uwaga redakcyjna: Wszelkie opinie, analizy, recenzje lub zalecenia wyrażone w tym artykule należą wyłącznie do autora i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez żadnego wydawcę karty. Ta witryna może otrzymywać wynagrodzenie za pośrednictwem programów partnerskich Reklamodawcy.

   Zastrzeżenie: Informacje dotyczące Capital One® Spark® Classic for Business, Capital One® QuicksilverOne® Cash Rewards Credit Card, Capital One® Platinum Credit Card i Discover it® Secured zostały zebrane niezależnie przez CreditDonkey. Dane karty na tej stronie nie zostały sprawdzone ani dostarczone przez wydawcę karty.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy