20 korzyści z posiadania karty Chase Slate

17 lutego 2021
Category: Karcie Kredytowej

Jeśli jesteś chory i zmęczony naliczaniem dodatkowej opłaty za spóźnione opłaty, przelewy salda, APR i opłaty roczne, możesz rozważyć kartę kredytową Chase Slate. Uczciwie mówiąc, nie da ci to takich korzyści związanych z podróżą, jakie możesz uzyskać za pomocą niektórych innych kart, takich jak Chase Sapphire Reserve. To daje Ci świetne oprocentowanie, wygodne sposoby śledzenia swoich wydatków, ochronę przed oszustwami i nieautoryzowanymi opłatami, niesamowitą początkową RRSO i oferty transferu salda oraz brak rocznych opłat. Słyszałeś mnie – bez rocznej opłaty. Jak często w 2019 roku można tak powiedzieć o karcie kredytowej? A korzyści nie kończą się na tym… jeśli masz ochotę wypróbować Chase Slate, ale chcesz dowiedzieć się więcej, zanim to zrobisz,spójrz na te 20 powodów, dla których nie powinieneś wahać się przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego (chociaż jest to szybkie zastrzeżenie, zanim to zrobisz – wszystkie korzyści mogą ulec zmianie, więc upewnij się, że jesteś na bieżąco z wszelkimi zmianami za pośrednictwem Witryna internetowa Chase.

1. Ciesz się ekskluzywnym dostępem do Chase Experiences

Chcesz mieć wyłączny dostęp do największych, najlepszych i najbardziej ekskluzywnych wydarzeń i miejsc w całych Stanach Zjednoczonych? Z kartą Chase Slate, dostaniesz ją. Chase oferuje swoim szczęśliwym posiadaczom kart dostęp do takich uprzywilejowanych korzyści, jak bilety Chase Preferred Seating, świetne oferty na towary, specjalne oferty koncesji na jedzenie i napoje oraz dostęp do ekskluzywnych, jedynych w swoim rodzaju doświadczeń za pośrednictwem sieci partnerskiej. Niezależnie od tego, czy jest to Madison Square Garden, Chicago Theatre, Amalie Arena, Chase Field czy Golden State Warriors, pokazuj swoją kartę, a masz gwarancję jednego z najlepszych miejsc w domu.

2. Uzyskaj bezpłatne ubezpieczenie od kolizji w wypożyczalni samochodów

Zapomnij się o kosztownym ubezpieczeniu od kolizji wypożyczonego samochodu, używając zamiast tego karty Chase Slate. Naładuj cały koszt wynajmu na swoją kartę i zgodnie z warunkami polisy Auto Rental Collision Damage Waiver, będziesz objęty ubezpieczeniem od kradzieży i kolizji. Dodatkową korzyścią jest to, że ubezpieczenie nie tylko obejmuje Ciebie – wszyscy dodatkowi kierowcy wymienieni w umowie najmu również skorzystają z polisy. Ochrona obejmuje zarówno uszkodzenia fizyczne i / lub kradzież, wszelkie opłaty za holowanie potrzebne do zabrania samochodu do najbliższego serwisu oraz wszelkie opłaty za utratę użytkowania poniesione przez wypożyczalnię samochodów.

3. Ciesz się bezproblemowymi zakupami dzięki ochronie zakupów

Użyj swojej karty Chase Slate, aby spełnić wszystkie wymagania dotyczące zakupów, aw przypadku kradzieży lub uszkodzenia nowych towarów będziesz chroniony planem projekcji zakupów Chase. Plan zapewnia ochronę przez okres do 120 dni od daty zakupu i umożliwia odbiór do 500 USD za przedmiot lub 50 000 USD na konto. Jeśli kupujesz dla znajomego, będą one również chronione zgodnie z warunkami jego ochrony. Pamiętaj, że nie wszystkie zakupy są objęte ubezpieczeniem: jeśli kupujesz łódź, antyk lub przedmiot, który może „w tajemniczy sposób zniknąć bez śladu czynu zabronionego, możesz rozważyć dodatkowe ubezpieczenie.

4. Uzyskaj pomoc dotyczącą wysyłki drogowej

W marynacie? Zadzwoń pod numer 1-800-847-2869, a Chase wyśle ​​wszelką potrzebną pomoc, bez względu na to, czy będzie to holowanie do najbliższego miejsca naprawy, wymiana opon, rozruch awaryjny, usługa lokautu, wciągarka czy dostawa paliwa. Cóż, będą, jeśli jesteś posiadaczem karty Chase Slate. Jeśli nie, nie mogę zagwarantować, że cię nie rozłączą. Pomoc drogowa jest dostępna w całych Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, ale ma kilka warunków: holowanie obejmie tylko 5 mil, usługa wymiany opon wymaga posiadania własnego dobrego, napompowanego koła zapasowego, dostawa paliwa nie. pokryć koszty paliwa, a usługa wyciągania pomoże tylko w odległości do 100 stóp od utwardzonej lub utrzymywanej drogi powiatowej.

5. Chroń się dzięki zerowej ochronie przed odpowiedzialnością

W dzisiejszych czasach oszustwa tożsamości możliwość nielegalnego użycia karty jest wiecznym zmartwieniem. Chase zmniejsza ryzyko dzięki bardzo użytecznemu planowi Zero Liability Protection: jeśli zauważysz jakiekolwiek opłaty na swoim koncie, których nie pamiętasz, po prostu zadzwoń pod numer znajdujący się na odwrocie karty, a Chase zajmie się tym w Twoim imieniu.

6. Skorzystaj z bezpłatnej ochrony przed oszustwami i alertów

W parze z Zero Liability Protection firmy Chase współpracują plany ochrony przed oszustwami i alertów o oszustwach. Nawet jeśli nie chcesz regularnie sprawdzać swojego konta, Chase będzie bacznie obserwować Twoje transakcje, aby nie stać się ofiarą oszustwa. Jeśli jego system monitorowania oszustw w czasie rzeczywistym wykryje jakąkolwiek nietypową aktywność, Chase natychmiast powiadomi Cię telefonicznie, SMS-em lub e-mailem (pod warunkiem, że posiada odpowiednie informacje, to znaczy pamiętaj, aby aktualizować swoje dane i rejestrować wszelkie zmiany jak najszybciej jak to się dzieje).

7. Uzbrój się w ochronę przed fałszywymi oszustwami

Chase wykorzystuje najnowocześniejszą technologię, aby zagwarantować bezpieczeństwo. Każda karta Slate jest dostarczana z wbudowanym chipem, który pomaga zwalczać fałszywe oszustwa, dodając dodatkową warstwę zabezpieczeń do istniejących zabezpieczeń kart i ułatwiając korzystanie z karty poza Stanami Zjednoczonymi.

8. Korzystaj z przedłużonej ochrony gwarancyjnej

Chcesz dodatkowej gwarancji bez horrendalnych kosztów zakupu bezpośrednio od sprzedawcy? Więc masz szczęście. Chase oferuje posiadaczom kart Slate wartość dodaną w postaci rozszerzonej ochrony gwarancyjnej. Ochrona przedłuży okres gwarancyjny każdego producenta w USA o jeden dodatkowy rok, pod warunkiem, że kwalifikująca się gwarancja na naprawę obowiązuje przez trzy lata lub krócej, a przedmiot został zakupiony przy użyciu karty Slate. Ochrona jest więcej niż hojna i wynosi 10 000 USD na roszczenie, a maksymalnie 50 000 USD na konto.

9. Zarejestruj się w automatycznych alertach dotyczących konta

Jeśli lubisz dobrze kontrolować swoje finanse, Chase ma wiele sposobów, aby pomóc. Przykładem są automatyczne alerty dotyczące konta. Zmodyfikuj ustawienia swojego konta, aby włączyć alerty, a Chase powiadomi Cię e-mailem lub SMS-em, gdy płatność będzie należna lub otrzymana; kiedy zaksięgowano przelew salda lub płatność; gdy saldo osiągnie wcześniej określoną kwotę; lub jeśli na Twoim koncie była wysoka transakcja. Masz również możliwość wybrania, które alerty chcesz otrzymywać (a których nie), oraz edycji swoich preferencji dotyczących sposobu ich wysyłania.

10. Dodaj autoryzowanego użytkownika za darmo

Jeśli czujesz się hojny, Chase pozwoli Ci dodać do pięciu dodatkowych autoryzowanych użytkowników bez dodatkowych kosztów. Szczęśliwa piątka może podzielić się przywilejami związanymi z członkostwem na karcie, a Ty skorzystasz z wygody, jaką daje możliwość śledzenia wszystkich wydatków gospodarstwa domowego w ramach jednego skonsolidowanego zestawienia, co znacznie ułatwi kontrolowanie wydatków.

11. Skorzystaj z bezpłatnej przesyłki w ciągu nocy dla kart zastępczych

Wszyscy przeżyliśmy ten okropny moment, kiedy zdaliśmy sobie sprawę, że wyszliśmy z baru, ale nasza karta kredytowa nie. Na szczęście Chase szybko i łatwo wymieni utraconą kartę. Wystarczy zadzwonić na całodobową infolinię obsługi klienta pod numer 1-800-945-2000, aby otrzymać kartę zastępczą z bezpłatną wysyłką w ciągu nocy.

12. Uzyskaj dostęp do swojej oceny kredytowej za darmo

Nie lekceważ wartości śledzenia Twojej zdolności kredytowej – właściciele wykorzystają to, aby zdecydować, czy jesteś godnym zaufania najemcą; ubezpieczyciele wykorzystają go do ustalenia Twojej składki na ubezpieczenie samochodu i domu; banki wykorzystają to, aby zdecydować, czy chcą twojego niestandardowego, czy nie. Jeśli będziesz obserwować swój wynik, będziesz w lepszej pozycji do podjęcia wszelkich działań potrzebnych do jego poprawy. Dostawcy tacy jak Experian zapewniają dostęp do Twojej zdolności kredytowej, ale zazwyczaj za opłatą. Na szczęście posiadanie karty Chase Slate daje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, za darmo.

13. Bądź na bieżąco dzięki dostępowi online i mobilnemu 24/7

Chase jest niczym, jeśli nie na czasie. Aby poprawić wrażenia użytkownika, oferuje posiadaczom kart możliwość szybkiego i łatwego zarządzania swoimi kontami za pomocą Chase Online i aplikacji Chase Mobile. Czytaj wyciągi, monitoruj transakcje, opłacaj rachunki, przelewaj fundusze i oglądaj obrazy czeków za pomocą kilku kliknięć myszą lub przeciągnięcia ekranu… wszystko z dodatkową ochroną technologii szyfrowania.

14. Śledź swoje wydatki dzięki bezpłatnemu podsumowaniu na koniec roku

Chcesz wiedzieć, na jakim etapie była Twoja pensja w ciągu ostatniego roku? Dzięki Chase Slate możesz szybko i łatwo się dowiedzieć. Zaloguj się na swoje konto, a będziesz mógł bezpłatnie pobrać podsumowanie na koniec roku. Podsumowanie pokaże każdą transakcję, przelew, zaliczkę i zakup dokonany w ciągu ostatnich 12 miesięcy, wygodnie podzielony na sekcje na sklepy spożywcze i drogerie, motoryzację, zakupy, podróże i rozrywkę, wydatki do odliczenia od podatku i powiązane wydatki, remonty / utrzymanie, restauracje i inne.

15. Ciesz się spokojem dzięki płatnościom automatycznym

Zarejestruj się w karcie kredytowej Chase Slate, a dzięki automatycznym opcjom płatności możesz mieć pewność, że Twoje płatności będą realizowane na czas każdego miesiąca. Płatności można dokonywać szybko i bezproblemowo, korzystając z różnych metod płatności, w tym online, z urządzenia mobilnego, za pośrednictwem automatycznego serwisu telefonicznego lub w lokalnym oddziale Chase.

16. Pomóż środowisku za pomocą wyciągów elektronicznych

Chcesz zrobić coś dla środowiska, rezygnując z wyciągów papierowych? W takim razie Chase to bank dla Ciebie. Chase wyśle ​​Ci wiadomość e-mail, gdy wyciąg będzie gotowy, zapewniając bezpieczny dostęp w czasie rzeczywistym do historii transakcji za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji mobilnej, bez konieczności czekania, aż dotrze ona pocztą.

17. Zostaw swój portfel w domu dzięki opcjom płatności cyfrowych

Zawsze zapominasz o swoim portfelu? Nie martw się – jeśli masz kartę Chase Slate, możesz szybko i łatwo płacić w podróży za pomocą urządzenia mobilnego. Korzystając z Chase Slate i Chase Pay, możesz łączyć swoje karty, programy lojalnościowe i nagrody, aby bezproblemowo zamawiać z wyprzedzeniem, płacić w sklepie, online lub w aplikacjach. Będziesz mieć również dostęp do Apple Pay, Google Pay, Samsung Pay, Visa Checkout, Fitbit Pay i Gamin Pay.

18. Ciesz się dostępem do ofert specjalnych

Od czasu do czasu Chase będzie wprowadzać specjalne, jednorazowe oferty, dzięki którym posiadanie Slate Card będzie jeszcze bardziej kuszące. Na przykład, od teraz do grudnia 2019 roku, posiadacze kart Chase Slate mogą uzyskać podwójny zwrot z ofert Chase. Po prostu aktywuj swoje oferty Chase na Chase.com lub przez aplikację Chase Mobile, aby cieszyć się 2x w ofertach Chase z Slate Double Back.

19. Skonsoliduj swoje finanse

Chase Slate chce Twojej firmy – i jest gotów to udowodnić. Jeśli płacisz ponad kursy na wysokoprocentowych kartach kredytowych lub masz zbyt wiele kart do policzenia, Chase pozwoli Ci skonsolidować salda i uprościć finanse (i życie), przenosząc istniejące salda na kartę Slate. Wynik? Zapłacisz mniej długoterminowych odsetek, spłacisz saldo szybciej dzięki niższej stopie procentowej Slate, a także usprawnisz swoje miesięczne płatności. Jako dodatkowy bonus, przelej saldo w ciągu pierwszych 60 dni od otwarcia konta, a nie zostaniesz obciążony opłatą za przelew. Jak zauważa Credit Donkey, większość dostawców kart kredytowych pobiera opłatę za przelew salda w wysokości 3% -5%, więc korzystaj z bezpłatnej oferty, póki możesz – raczej nie znajdziesz jej nigdzie indziej.

20. Oszczędzaj setki osób bez opłaty rocznej

Przy stale rosnącej liczbie dostawców obciążających swoich użytkowników wyższymi rocznymi opłatami, trafienie na kartę kredytową, która oferuje wspaniałe usługi za darmo, staje się rzadkością. A jednak właśnie to oferuje karta kredytowa Chase Slate. Tak, wszystkie te urocze korzyści i funkcje, które omówiliśmy, są objęte roczną opłatą w wysokości dokładnie zero dolarów, zero centów. Gdyby tego było mało, otrzymasz również zerową roczną stopę procentową RRSO przez pierwsze 15 miesięcy od zakupów i salda transferów po otwarciu konta. i jako dodatkowy dodatek, bez kary APR, jeśli zdarzy się, że spóźnisz się z płatnością. Nie mogę powiedzieć bardziej sprawiedliwie.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy